Gegužės pradžioje pirmuosius simptomus pajuto moters vyras, o vėliau – ir ji pati.
Anot J.Tulčinos, dėl savo profesijos, propaguojamo sveiko gyvenimo būdo ir žinomumo pradėti kalbėti apie virusą reikėjo ryžto.
„Iš pradžių, maniau, kad sulauksiu neigiamų reakcijų, jog žmonės sakys, kad esu sveikuolė ir vistiek susirgau. Po to, mano požiūris pasikeitė. Supratau, kad reikia apie tai kalbėti ir suprasti, jog jeigu negyvenčiau taip, kaip gyvenu, nebūčiau viruso pernešusi taip pakankamai lengvai ir tokiame amžiuje“, – sakė moteris.
Gydytojos teigimu, virusas sutuoktiniui pasireiškė pakilusia temperatūra, vėliau jiedu abu nuvyko į sostinės Santariškių klinikas.
Kadangi vyras jautėsi prasčiau ir jam teko gultis į ligoninę, o moters sveikata buvo geresnė, J.Tulčina nusprendė likti kartu su sutuoktiniu.
„Maniau, kad niekada nesusirgsiu koronavirusu, o dabar sakau: niekada nesakyk niekada. Supratau, kad ir gyvenant itin sveikai žmogus gali būti pažeidžiamas, kaip ir visi kiti.
Vis dėlto, reikia į viską žiūrėti truputį atsargiau ir saugotis: taisyklingai maitintis, judėti ir grūdinti organizmą.
Ir nėra to blogo, kas neišeitų į gerą – per savaitę, kai sirgau, netekau 5 kilogramų, organizmas norėjo išsivalyti. Dabar kiekvieną dieną su vyru nueiname po 4 kilometrus“, – šypsojosi J.Tulčina.