Jos namas Las Vegase (JAV) ne tik unikalaus dizaino – jam priklauso ir garsiojo Eiffelio bokšto 13,4 metro tiksli kopija. Buvusios dainininkės namai po jos mirties buvo įtraukti į geriausių nekilnojamojo turto objektų dešimtuką.
Moteris anapus iškeliavo savo namuose Las Vegase, kuriuos pastarąjį kartą buvo bandoma parduoti 2017-aisiais. Už šį nekilnojamąjį turtą tuo metu buvo prašoma 6,5 mln. JAV dolerių (5,3 mln. eurų).
Žvaigždės namai buvo parduodami su aktorės bei dainininkės sukaupta meno kolekcija, jos juvelyrikos dirbiniais, prabangiais išskirtiniais baldais ir įspūdingais seserų pasirodymuose vilkėtais kostiumais.
Tačiau tuo metu pirkėjų neatsirado ir Phyllis savo namuose gyveno iki pat mirties.
Phyllis su seserimis 1950–1960 m. buvo itin populiarios Amerikoje. Moteris buvo vadinama šalies brangute, mafijos mergaite. Ji buvo paskutinė, likusi iš seserų grupės.
Su dviem savo tikromis seserimis – Ruby Christine ir Dorothy – Phyllis neturėjo konkurencijos, mat kitos populiarios to meto merginų grupės, nors jų pavadinimuose ir buvo žodis „seserys“ („Andrews Sisters“, „Lennon Sisters“ ir „King Sisters“), nebuvo tikrų seserų grupės. Phyllis buvo vadinama ne tik grupės siela, bet ir iš tiesų ja buvo – ji buvo tikra to meto žvaigždė.
Ohajo valstijoje gimusios ir užaugusios seserys savo karjerą pradėjo dainuodamos vestuvių ir laidotuvių ceremonijose bažnyčioje. Jų motina buvo pastorė, tad suteikti dukterims sceną jai nebuvo jokių nepatogumų.
Vėliau merginų su malonumu klausėsi vietos radijo stočių klausytojai ir karinių bazių gyventojai.
1952-aisiais televizijos pokalbių laidos vedėjas Arthuras Gofrey dainuojančias seseris pakvietė į savo laidą, ir tai tapo tramplinu į sėkmę ir šlovę. Daugiau nei dešimtmetį per vieną dieną sensacija tapusios seserys nuolat lankėsi populiariausiose televizijos laidose, jos nuolat buvo giriamos ir šlovinamos.
Phyllis buvo jauniausia iš seserų trejetuko. Ir labiausiai pašėlusi – tai jos, o ne kitų dviejų seserų vardas nuolat buvo linksniuojamas apkalbų žurnaluose. Ji buvo užmezgusi meilės romaną su mafijos nariu Samu Giancana.
Šis vyras septintajame XX amžiaus dešimtmetyje buvo siejamas ir su prezidento Johno F.Kennedy mylimąja Judith Exner. Būtent ši žinia tuo metu ir išardė seserų grupę.
Paskutinis viešas grupės pasirodymas įvyko 1968-aisiais, kai visos trys seserys pasirodė Edo Sullivano šou. Žinomiausi seserų hitai buvo „Sugartime“ ir „Sincerely“.
Tačiau šis skandalas, kuris tuo metu sulaukė didžiulio susidomėjimo ir atgarsio, nesustabdė Phyllis. Jos gyvenimas ir toliau buvo nuklotas raudonaisiais kilimais, o polėkis – neišsenkamas. Jos seserys ištekėjo ir augino vaikus, o Phyllis ir toliau siekė karjeros aukštumų.
Savo didžiuliuose rūmuose Las Vegase Phyllis gyveno nuo 1967-ųjų, kai šie namai specialiai jai ir buvo pastatyti. Dvaru vadinamus namus jai pastatė tuometis jos mylimasis, pakeitęs mafiozą, – žinomas lošėjas ir naftos magnatas Edwardas Davisas, dar vadinamas Tigeriu Mike’u.
Padedama ir skatinama turtingų ir naudingų savo draugų aktorė puikiai investavo į naftos verslą ir sukaupė įspūdingą juvelyrikos dirbinių, meno kūrinių, antikvarinių daiktų kolekciją, kurią visą kaupė savo rūmuose ir laikė čia iki pat savo mirties. Vieną kartą ankstyvoje jaunystėje ištekėjusi ir išsiskyrusi Phyllis daugiau niekada oficialiai nesivadino žmona ir nesusilaukė vaikų.
Phyllis McGuire rūmai yra beveik 2,5 tūkstančio kvadratinių metrų. Jie pastatyti ant 0,8 hektaro žemės prabangiame miesto Rančo Serklo (Rancho Circle) rajone. Namo viduryje puikuojasi didžiulė Paryžiaus Eiffelio bokšto kopija. Namai su neperšaunamaisiais langais, o rūsyje įrengta prabangi diskotekos salė ir žaliuzės, kurios nusileidžia paspaudus mygtuką.
Aktorės valdose įrengti prabangūs svečių namai, du dideli baseinai, dirbtinis ežeras, teniso aikštynas ir Phyllis mėgstamiausia erdvė – grilio ir ledų baras su fontanu.
Viešoji rūmų dalis – vadinamasis prancūziškas kambarys, Rytų tematikos kambarys ir apačioje įrengtas kabareto kambarys, kuriame telpa šimtai svečių.
Savo valgomajame Phyllis galėjo prie stalo susodinti 500 kviestinių svečių. Visus juos amerikietė galėjo aprūpinti nuosavais sidabriniais stalo įrankiais, krištolo taurėmis ir porcelianiniais indais iš Kinijos.
Jei šie rūmai prabiltų, galėtų papasakoti labai daug apie gausybę ryškiausių to meto Amerikos žvaigždžių – čia, viešėdama Las Vegase, puotavo ne viena garsenybė.
Parengė: Laura Bulvydė.