Šį kartą užkliuvo pasirinktas įvaizdis, kuomet ji su vyru pasirodė Japonijos imperatoriaus Naruhito (59 m.) šventiniame priėmime.
Oficialiam renginiui pirmoji Ukrainos ponia pasirinko geltono atspalvio suknelę, priderino pirštinaites.
Išvydę nuotrauką oficialioje šalies lyderio paskyroje, ukrainiečiai politiko žmoną apkaltino kviečiančiosios šalies tradicijų negerbimu.
Internautai priminė, kad tokios spalvos drabužius šventinių priėmimų metu gali vilkėti tik imperatoriaus šeimos nariai.
Vis dėlto, vieningos nuomonės nebuvo.
Dauguma, išreiškusiųjų nuomonę komentaruose, suskubo pamokyti moterį, kad ši plačiau pasidomėtų šalies, kurią lanko, tradicijomis.
Likusieji nusprendė užstoti pirmąją ponią, pabrėždami, kad ši atrodė puikiai.
Japonijos imperatorius Naruhito oficialiai paskelbė įžengęs į sostą, stebint daugelio kitų šalių karališkųjų šeimų nariams ir politiniams lyderiams, per ceremoniją, užbaigiančią senovinio Chrizantemų sosto perėmimą.
Stovėdamas prie savo sosto po įmantriai išpuoštu baldakimu ritualinius drabužius vilkėjęs monarchas ištarė: „Šaliai ir užsieniui skelbiu savo intronizaciją.“
Šalia Naruhito priešais savo sostą stovėjo jo žmona imperatorienė Masako.
Imperatoriškosios šeimos nariai į rūmų Pušų menę atėjo apsigobę sunkiomis skraistėmis, o moterys buvo su juodos spalvos skulptūriškais perukais, papuoštais aukso dirbiniais.
Menės centre pastatyti sostai buvo po dviem baldakimais. Jų violetinės spalvos užuolaidos buvo iškilmingai praskleistos, kad būtų galima išvysti viduje prie savo sostų stovinčią imperatoriškąją porą.
Naruhito buvo apsigobęs plačia vario spalvos skraiste ir užsidėjęs retai matomą juodą kepurę, papuoštą 60 cm aukščio kaspino pavidalo kuodu.
Tuo tarpu Masako vilkėjo puošnų kelių sluoksnių kimono. Ją lydėjo dvariškiai, padėję imperatorienei eiti vilkint sunkų apdarą.