Tatuiruočių kūrėjų darbais gali pasipuošti kiekvienas panorėjęs. Tatuiruotės daromos renginyje veikiančiose studijose.
Stereotipus griaunantis renginys, organizatorių Aurimo Mockaus ir Danieliaus Djačkovo teigimu, skirtas pristatyti tatuiruočių meną, supažindinti su vyraujančiomis tendencijomis ir madomis.
A.Mockus sakė, jog skirtingi laikmečiai palieka savo pėdsaką.
„Anksčiau populiariausiomis laikytos „tribal“ stiliaus tatuiruotės užleido vietą realizmui. Žmonės mėgsta ant kūno turėti tokius piešinius, kokius mato tam tikrose nuotraukose. Tačiau kas žino, galbūt netrukus puošimės geometrinių formų piešiniais?“ – klausė vaikinas.
„O ypač tiems, kurie tatuiruočių nemėgsta. Neabejoju, kad apsilankę čia, pakeisite savo nuomonę“, – teigė D.Djačkovas.
Anot organizatorių, nuo pat 2014 metų, kai Klaipėdoje pirmą kartą įvyko „Memel Tattoo Convention“, susidomėjimas tatuiruočių menu išaugo, todėl teko ieškoti didesnių erdvių ir persikelti į Kauną.
„Pastebime, kad per tą laiką pasikeitė ir visuomenės požiūris. Nors stereotipų dar yra, bet situacija gerėja. Būtent to mes ir siekiame. Norime parodyti, kad tatuiruočių darymas yra amatas. Norime paneigti, kad tai – kalinių ar negatyvių žmonių menas, kaip dar kai kurie žmonės galvoja. Mūsų tikslas – įrodyti, kad tatuiruotėmis domisi įvairūs žmonės, nepriklausomai nuo profesijos ar socialinės padėties“, – paaiškina A.Mockus.
Festivalio erdvėse įsikūrę senovės Baltų karių ir amatininkų kaimai, ypatingą nuotaiką kuria fone skambanti etnomuzika.
„Lietuva nė kiek nenusileidžia, pavyzdžiui, Taivanui ar Tailandui. Turime ką parodyti pasauliui!” – sakė tatuiruočių meistras.
D.Djačkovo pastebėjimu, žmonės labai mėgsta savo tautos istoriją, šaknis, etnokultūrą. Tuo didžiuojasi. Jiems patinka baltiški ženklai, pagonių dievų simboliai. Todėl
Norint išsirinkti gerą meistrą, reikia rasti meistrą, kuriam patinka to stiliaus, kokio norite,
Tatuiruočių kainos Lietuvoje prasideda maždaug nuo 50 eurų.