E. Bžesko mylimosios dukra – apie skandalus, santykius su turtuoliu ir laimės paieškas

2019 m. birželio 23 d. 09:25
Atvirumas, nuogumas ir skandalai nuo pat pradžių lydi realybės šou „Sala“ dalyvę Godą Stasiulaitytę (28 m.).
Daugiau nuotraukų (12)
Ir tai, regis, jai patinka. Įspūdingų formų gražuolė – Egmonto Bžesko (45 m.) širdies draugės Aurikos Žaromskytės (51 m.) dukra.
Danijoje studijavusi dizainą, Lietuvoje baigusi verslo vadybą, išgyvenusi nelaimingus santykius su Meksikos turtuoliu, mergina nusprendė laimės paieškas tęsti televizijoje, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“.
Viskas vyko netikėtai, apie tai nežinojo nei Godos draugai, nei artimieji, tačiau ji dėl to nesigaili. Priešingai – džiaugiasi naujomis pažintimis bei dėmesiu.
„Pamačiau anketą internete, visą gyvenimą svajojau dalyvauti kokiame nors projekte, norėjau tai išbandyti. Nuo seno žaviuosi talentų ar dainavimo konkursais, tačiau pati jokiu talentu pasigirti negalėjau, todėl nusprendžiau laimę išbandyti šiame pažinčių realybės šou“, – prisiminė Goda.
– Prie projekto dirbantis E.Bžeskas praėjusiais metais oficialiai paskelbė apie santykius su jūsų mama. Ar tai neturėjo įtakos jūsų dalyvavimui „Saloje“?
– Aš jam apie tai nieko nesakiau. Apie mano dalyvavimą juodu su mama sužinojo tik tada, kai jau buvau pasirašiusi dalyvavimo sutartį. Pirmi jųdviejų žodžiai buvo: „Gal išprotėjai?“ Tačiau aš ryžtingai laikiausi savo apsisprendimo.
– O Egmontas neatskleidė to, kas jūsų laukia projekte?
– Jis man nieko nesakė, o aš ir neklausiau.
– Kokie jūsų santykiai?
– Mes puikiai sutariame ir su juo, ir su jo dukromis. Bendraujame ir kaip draugai, ir kaip šeima.
– Koks jums buvo šis projektas?
– Maniau, kad bus daug sunkiau gyventi su krūva nepažįstamų žmonių po vienu stogu.
– Ar dažnai tekdavo išeiti iš komforto zonos?
– Ten kasdien tekdavo išeiti iš komforto zonos. Pradedant nuo dušo: namuose gali ir pusvalandį praustis, o projekte tai padaryti tekdavo vos per kelias minutes.
– Kas buvo sunkiausia?
– Buitis. Vienas knarkia, kitas į dušą neleidžia eiti, trečias suvalgo tavo maistą, ne vietoje besimėtantys daiktai... Kartais atrodydavo, jog gyvenu karo stovykloje, kurioje nieko negaliu kontroliuoti.
– Ar projekte sutikote draugų, su kuriais vis dar palaikote ryšį?
– Kone kasdien su dalimi dalyvių palaikome ryšį. Neslėpsiu, kai kurie man tapo artimesniais draugais, nei buvo tie, kuriuos pažinojau visą gyvenimą.
– Pasakojote, jog turėjote nelaimingus santykius su Meksikos turtuoliu. Kokie jie buvo?
– Ilgą laiką buvau pasinėrusi į iš šalies tobulai atrodančius santykius. Tai, ką žmonės mato televizorių ekranuose, buvo mano ketverių metų realybė.
Gyvenau tarsi princesė: aptarnaujantis personalas namuose, kelionės privačiais lėktuvais, asmeniniai vairuotojai, vakarienės prabangiuose restoranuose – visa tai buvo kasdienybė.
Tačiau man tai pabodo. Viduje ėmiau jaustis nelaiminga. Ne dėl to, kad man ko nors trūko finansiškai, paprasčiausiai man trūko dėmesio.
– Minėjote, kad draugą supažindinote su savo šeima.
– Mano šeima jį priėmė puikiai. Jis – bendraujantis žmogus, greitai rado bendrą kalbą su mano artimaisiais.
– Kodėl nusprendėte skirtis?
– Šiuose santykiuose aš netobulėjau kaip asmenybė. Norėjau kilti ir pati pasiekti savo tikslų, tačiau kai tau viskas ant lėkštutės padėta, tau sunku stengtis ir to siekti.
Apie skyrybas ėmiau galvoti jau po dvejų buvimo kartu metų. Tie kabliukai, kurie iš pradžių atrodė gal kažkiek reikšmingi, laikui bėgant pasidarė dar reikšmingesni.
Kelionės tapo pavienės, paviršutiniškos, santykiuose buvo justi didelė įtampa. Paskutinį kartą susitikome Milane ir nusprendėme viską baigti. Išsiskyrėme taikiai, tačiau nepalaikau jokio ryšio nei su juo, nei su jo artimaisiais.
– Esate aktyvi socialiniuose tinkluose, ten turite 35 tūkstančius sekėjų. Ar nevargina kasdienis dėmesys?
– Tai daryti man yra vienas malonumas. Apie išvažiavimą į „Salą“ žinojo tik pora mano artimiausių draugių.
Tačiau kai po projekto įsijungiau telefoną, radau įdomiausių žinučių. Žmonės manė, kad esu mirusi. (Šypsosi.)
– Projekto metu galbūt ir socialiniuose tinkluose sulaukėte daugiau dėmesio?
– Prasidėjus projektui mano sekėjų skaičius išaugo per 10 tūkstančių. Dėmesio man niekada netrūkdavo. Seniau atsakyti į žinutes skirdavau apie valandą, dabar skiriu apie 3. Žinoma, nuo to kenčia darbas biure, miegas, draugai ir šeima. Neretai dėl to sulaukiu ir kritikos, tačiau nieko nepakeisi. Tai jau man tarsi darbas.
– Galbūt turite artimą širdžiai žmogų šalia savęs?
– Šiuo metu šios paslapties dar nenoriu atskleisti.
Egmontas Bžeskaspodukra^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.