Per mados savaitę abejingų nepaliko ir „Loverboy“ mados namų pasirodymas. Avangardinėje Charleso Jeffrey kolekcijoje publikos dėmesys buvo sutelktas į „unisex“ stiliaus drabužius. Neseniai britų mados apdovanojimą kylančio talento kategorijoje pelnęs kūrėjas taip stengėsi pabrėžti vyrų ir moterų lygybę ir įrodyti, kad išskirtinai vienai lyčiai skirti drabužiai tiesiog neegzistuoja.
„Šia kolekcija aš kalbu apie tai, kaip atsikratyti neigiamų moderniosios archi-tektūros pasekmių“, – pareiškė kitas jaunas ir perspektyvus mados kūrėjas Samuelis Rossas pristatydamas naująją „A-Cold-Wall“ kolekciją.
Rodos, kad kurdamas ekstravagantiškus, futuristiniais akcentais puoštus drabužius dizaineris ir pats tapo savotišku mados architektu – ant podiumo pademonstruoti netradicinio kirpimo bei medžiagų drabužiai leido ne tik vaizdingai perteikti su ekologija susijusias šiuolaikinio pasaulio problemas, bet ir pristatyti madingą laisvo vyro įvaizdį.
Londono vyrų mados savaitę vainikavo „Blindness“ mados namai. Magija pulsuojančiame pasirodyme Ji Sun Park ir Kyu Yongo Shino dizainerių duetas atidavė duoklę visiškai saviraiškos laisvei – „Blindness“ prekės ženklu pažymėtų drabužių kolekcijos pristatymas dvelkte dvelkė elegancija, o žavesio įprastumą paneigiančio stiliaus rūbams pridėjo romantiški siuviniai bei perlais puošti stipriosios lyties dėvimi vėriniai.