Veidrodėli, veidrodėli, kas pasaulyje gražiausia? Taip, taip – išmanusis veidrodis skamba pretenzingai ir įtartinai, iškart įsivaizduoji pamotę iš pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Tačiau parodoje „CES 2016“ buvo pristatytos kelios modernių veidrodžių versijos ir jos neatrodo tokios jau beprasmės.
„Simplehuman“ makiažo veidrodėlis – saikingai išmanus. Veidrodį juosia LED apšvietimo žiedas, kuris įsijungia automatiškai, kai prie jo priartini veidą, o svarbiausia – skleidžia šviesą, maksimaliai artimą natūraliam saulės apšvietimui. Todėl veidą matysite lygiai tokį, kokį jį matys praeiviai gatvėje.
Be to, ar gražiniesi ryškiai apšviestame kambary, ar tamsiame restorane, telefone įdiegta programėle galima parinkti tinkamiausią apšvietimo režimą.
„ModiFace Mirror HD“ – veidrodis, kuris leidžia pamatyti ateitį ir ją pakeisti!
Na, gerai, ne tolimą ir ne visą ateitį. Tačiau pamatyti, kaip atrodytumėte, jei pasirinktumėte vieną ar kitą makiažą, jame galite net neįsigijusios tam reikalingų priemonių. Tad, galite išvengti galimų nesėkmių, ir sutaupyti nemažai pinigų.
Išties „ModiFace“ – tai papildytos realybės programėlė, kuri veidrodžiu paverčia „iPad“ planšetinį kompiuterį. Jos kūrėjai bendradarbiauja su daugybe kosmetikos gamintojų, tarp jų „L’Oreal“, „Allergan“, „Jane Iredale“, todėl galite išmėginti visų jų makiažo priemones.
Ir tuo veidrodėlio galimybės neapsiriboja. Jis leidžia keisti savo akių spalvą, antakių formą, balinti dantis, pasijauninti ir t.t. Nelabai praktiška, bet smalsu ir įdomu.
„Galima pakeisti lūpų dažus tiesiog papūtus lūpas, o akių tušą – plačiau atsimerkiant“, – džiaugiasi savo kūriniu „ModiFace“ vadovas Perhamas Arabi.
Išmanieji laikrodžiai ir aktyvumo apyrankės jau dabar daro įtaką grožio industrijai. Matydami savo nueitus žingsnius, aktyvumą, miego trukmę, širdies smūgius, sudegintas ir suvartotas kalorijas dėvimus įrenginius įsigiję žmonės net tyčia to nesiekdami pradeda gyventi sveikiau ir sportiškiau.
„L’Oreal“ kartu su kompanija PCH pradėjo kurti dėvimų įrenginių liniją ir parodoje „CES 2016“ pristatė pirmąjį bendrą produktą – „My UV Patch“.
Tai prie odos klijuojamas lankstus pleistriukas, kuris įspėja apie saulės poveikį odai. Reaguojantis į ultravioletinius spindulius pleistriukas keičia spalvą, tad nufotografavę jį telefonu programėlėje pamatysite informaciją apie spinduliavimo intensyvumą.
Elementari funkcija, tačiau lipdukas atrodo estetiškai gražiai, o norinčių saugoti savo odą nuo ankstyvo senėjimo tikrai yra daugiau negu trokštančių greičiau susenti.
„L’Oreal“ nesirengia tapti technologijų kompanija. Neturime tikslo sukurti dėvimą įrenginį dėl to, kad jis būtų, – norime siūlyti ką nors naudinga“, – sako globalaus „L’Oreal“ technologijų inkubatoriaus vice-prezidentas Guive’as Baloochas.
Nežinia, kiek moksliškai pagrįstas teiginys, kad tam tikro intensyvumo ir dažnio lazerio impulsai paskatina plaukų augimą, tačiau šią brangią paslaugą jau seniai siūlo grožio klinikos. Besivystančios technologijos leido sukurti tokius įrenginius ir asmeniniam naudojimui.
Pirmą tokią kepurę su lazeriais pamatėme parodoje „IFA 2015“ ir ji išties prajuokino. „CES 2016“ pristatytas panašus „HairMax LaserBand 82“ primena nutukusį plaukų lankelį ir taip pat kelia šypseną. Tačiau faktas, kad pamačius pro plaukus šviečiančią galvos odą noras šypsotis kyla labai retai.
„HairMax“ tvirtina, kad šis lankelis su 82 medicininiais lazeriais net 90 proc. atvejų padidina plaukų tankį ir juos sutvirtina.
„Tai greičiausiai plaukus atgaivinantis įrenginys rinkoje. Pakaks naudoti tik po 90 sekundžių kas antrą dieną ir po 26 savaičių pamatysite didžiulį skirtumą“, – sako gaminį pristatančios kompanijos „Lexington International“ atstovas Jimas Smeriglio.
Tiesa, visiškai išslinkusių plaukų lazeriai nebeatkuria, o ir kainuoja ši viltis nemažai – 736 eurus. Tačiau JAV vaistų administracija įrenginį pripažino, tad galima pradėti taupyti.
O tiems, kurie neįpirks, kompanija turi plaukų šepetį su lazeriais „Ultima 12 Lasercomb“ už 458 eurus. Tiesa, jame tik 12 lazerių, tad vienas seansas truks bent 10 minučių.
Kompanijos „Apira Science“ dviratininko šalmą su ausinėmis primenantis įrenginys „iGrow“ taip pat lazeriais ataugina plaukus. Tiesa, jos atstovas prisiekinėja, jog kitų gaminiai tik „analogiški išbandytiems ir veikiantiems“, o jie saviškį išties išbandė klinikose ir įrodė, kad jis tikrai veikia.
Tačiau įdomesnė mums pasirodė „Apira Science“ veido kaukė „iDerma“, kuri gydo šviesa. Kompanija parodė tris kaukės modelius. Vienos vidinėje pusėje įrengta daugybė raudonų ir infraraudonųjų LED šviestuvų, kita odą apšviečia žaliai, trečia – melsvai. Pasirodo, mažos galios šviesos terapija turi tiesiog stebuklingą poveikį odai.
„Skirtingos spalvos kartu su pulsuojančiais infraraudonojo dažnio spinduliais pasiekia skirtingų rezultatų. Raudona ląsteles priverčia dirbti produktyviau. Greičiau gyja pažeidimai, gaminama daugiau kolageno, todėl veido oda jaunėja, nyksta raukšlės ir spuogeliai.
Žalia spalva kartu su infraraudonaisiais spinduliais padeda mažinti pigmentacijos dėmes, sulygina odos atspalvius. Tai aktualiau Azijoje. Mėlyna šviesa žudo bakterijas“, – paaiškino „Apira Science“ atstovas Jonathonas Graffas.
Mažo įrenginuko „Glo“ kūrėjai tvirtina, kad jis tik per penkias dienas jūsų dantis padarys penkiskart baltesnius. Ir, svarbiausia, be jokio mechaninio šveitimo, skausmo ar jautrumo padidėjimo! Ir vėlgi visą darbą padarys jos didenybė šviesa.
Asmeninis dantų balinimo įrenginys „Glo Briliant“ kainuoja 204 eurus. Ant dantų uždedama speciali šviečianti kapa su balinamuoju geliu „G-Vials“, kuris, veikiamas šviesos ir šilumos, aktyviai balina danties paviršių. Viską valdo mažas įrenginukas, prie kapos prijungiamas laidu.
Ar gerai balina dantis daktaro Jonathano B.Levine’o išrastas įrenginys, neišbandėme, bet žmogus su švytinčia burna atrodo išties įspūdingai.
Išmaniosios miego kaukės „Neuroon“ kūrėjai tvirtina, kad čia įdiegtas „elegantiškų funkcijų rinkinys“, kuris „išspręs visas jūsų miego problemas“. Geras poilsis, kaip žinoma, grožiui tiesiog būtinas. Lieka patikėti, kad kažkokia ant akių uždedama tamsi kaukė gali jį užtikrinti.
Pirmiausia „Neuroon“ nuo paprasto akių raiščio skiriasi tuo, kad čia įrengti šviesos šaltiniai, kurie pradeda darbą uždėjus kaukę ant akių. Pasitelkus platų spalvų spektrą kaukė įgavo papildomą šviesos terapijos įrenginio funkciją ir reguliuoja melatonino lygį lyg koks čiaupas vandens srovę. Programuodama neuronus kaukė gali ne tik migdyti, bet ir suteikti energijos.
Vien šviesa kaukė neapsiriboja. Čia įdiegti pulso, akių judesių, raumenų įtampos, smegenų bangų, temperatūros ir judesio davikliai seka miego kokybę. Duomenis gauna jūsų išmanusis telefonas, kuriame įdiegta programėlė analizuoja bioritmus ir neleidžia nei išsimušti iš grafiko, nei pervargti. Net pažadina taip švelniai, lyg patys nubustumėte.
„Neuroon“ kūrėjai tvirtina, kad kaukė tiesiog fantastiškai padeda išvengti prastos savijautos, kai lėktuvu kertame laiko juostas. Tereikia specialioje programėlėje savo telefone nurodyti būsimos kelionės tikslą ir kelias dienas prieš skrydį ją aktyvinti. Visą kitą terapiją kaukė atliks jums miegant.