Ištekėjusi už britų verslininko Gleno Manchesterio (57 m.), ji tapo ponia Manchester, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“.
Glenas ir Asta susituokė po beveik penkerių metų drauge, susipažino juodu Vilniuje.
Paprašyta prisiminti pirmąją pažintį, Asta teigia atkreipusi dėmesį į vyro žavesį, pozityvumą, charizmą: „Tai netruko atsiskleisti pirmosiomis mūsų pažinties minutėmis. Su juo niekada nebūna nuobodu, nors abu esame ramaus būdo ir labiau vertiname vienas kito kompaniją nei dideles draugijas.“
Nuo pažinties pradžios Asta gyvenimą padalijo į dvi dalis: dalį laiko praleisdavo gimtinėje, drauge po truputį jaukinosi svečią šalį.
Dažnai keliaujanti pora šiemet įsigijo būstą Barbadose, bet namais juodu ir toliau laiko Jungtinę Karalystę.
„Čia, toliau nuo Londono, jaučiamės geriausiai, o panorėję galime pasinerti į didmiesčio šurmulį. Barbadose, kur niekada netrūksta saulės, kuriame savo atostogų namus. Žinoma, lankysimės ir Lietuvoje, kur mūsų visada laukia šeima ir draugai“, – sakė A.Manchester.
Manchesteriai žiedus sumainė jau perėję įvairius gyvenimo etapus, tad santuoka jiems – svarbus ir natūralus žingsnis.
„Susitikome ir tuokėmės brandaus amžiaus. Tai reiškia, kad niekada nebandėme pakeisti vienas kito, gerbiame vienas kitą ir nesistengiame pasirodyti vienas kitam kitokie nei esame. Taip pat, nors esame šeimos, namų žmonės, nereiškia, kad nuolat sėdime namuose. O ypač kai Glenas toks ekspromtiškas ir mėgsta stebinti. Tad mūsų gyvenime vyrauja balansas – tiek santykiuose vienas su kitu, tiek bendraujant su mus supančiais žmonėmis, tiek būnant namie ar už jų ribų“, – sakė Asta.
Asta ir Glenas žiedais apsimainė Maljorkos saloje, kuri porai siejasi su brangiais atsiminimais.
Čia juodu lankydavosi santykių pradžioje, 2021-ųjų birželį G.Manchesteris šioje vietoje paprašė mylimos moters rankos.
„Per tiek metų saloje turime savo pamėgtų vietų, gerai pažįstame aplinką, todėl labai norėjome čia sukviesti ir savo šeimos narius bei bičiulius. Nebuvo abejonių ir dėl ceremonijos vietos – nedidelis Miramaro vienuolynas netoli Valdemozos miestelio – vienas vaizdingiausių ir svarbiausių istorinių objektų šiaurės vakarinėje Maljorkos dalyje“, – pasakojo nuotaka.
Šis vienuolyno ansamblis svečius sužavėjo ne tik didinga istorija, bet ir gamtos vaizdais.
„Abu žinojome, kur norime švęsti savo vestuves, tad vietovė ir padiktavo daugelį sprendimų. Be to, buvome tikrų profesionalų – Lauros Vagonės, Manto Petruškevičiaus ir kitų – rankose. Mūsų svajonės nesunkiai virto realybe, galbūt tiksliau būtų sakyti – gražia pasaka. Glenui buvo labai svarbu, kad visi svečiai, atvykę į mūsų vestuves, jaustųsi patogiai, pailsėję po kelionės, tad jis daug dėmesio skyrė jiems priimti, pasitikti ir geroms emocijoms“, – vestuvių įspūdžiais dalijosi Asta.
Vakarinė tuoktuvių šventės dalis, kaip ir išvakarėse vykęs sodo vakarėlis, buvo surengtas viešbutyje „La Residencia Belmond Hotel“, įsikūrusiame žaliuojančių kalnų papėdėje, apsuptame citrinmedžių ir alyvuogių giraičių.
„Tai vienas jaukiausių viešbučių visoje saloje. Jame apsistojame kiekvieną sykį atvykę į Maljorką, todėl abejonių dėl vakarienės vietos mums net nekilo. Be to, viešbutis žavi ne tik aplinka ar aptarnavimu, bet ir išskirtine meno kolekcija, o jo sienas puošia žymiojo ispanų tapytojo Joano Miro (1893–1983) paveikslai. Sekmadienį vėlyvųjų pusryčių visus svečius pakvietėme į rustinio stiliaus restoraną, įsikūrusį ant uolų virš jūros „Ca’s Patro March“, – pasakojo A.Manchester.
Abu jaunavedžiai buvo įsitraukę į šventės planavimą.
Nuotaka daugiau dėmesio skyrė valgiaraščio sudarymui, jaunikis atrinko ispaniškus vynus ir asmeniškai derino, kad ceremonija vyktų istoriniame vienuolyne, kuriame vestuvės rengiamos itin retai: „Kiekvienas mūsų šventės akcentas buvo kruopščiai apgalvotas, pavyzdžiui, visi patiekalai ir užkandžiai buvo atrinkti tik po degustacijų.
Nuostabi aplinka – kalnai, citrinmedžių ir alyvmedžių giraitės mums diktavo ir kitus šventės sprendimus.
Alyvmedis – vienas seniausių ir labiausiai vertinamų medžių Maljorkoje, todėl mums patiko mintis pasirinkti alyvmedžio lapelio spalvą kaip teminę, ji buvo matoma tiek dekore, tiek kvietimuose ar stalo serviruotėje.“
Nors vestuvės buvo kruopščiai planuojamos, staigmenoms vietos liko – G.Manchesteris žmonai sudainavo britų grupės „The Beatles“ kūrinį „And I Love Her“.
Ceremonijos metu svečiams muzikinį pasirodymą surengė 2009-aisiais „Grammy“ statulėle apdovanotas vokalinis ansamblis „The King‘s Singers“, koncertavęs ir Jungtinės Karalystės karališkajai šeimai.
Šventėje buvo ir lietuviškų akcentų – Manchesteriams ir svečiams dainavo Monika Liu, už kurią jaunavedžiai aktyviai balsavo „Eurovizijos“dainų konkurse.
Šventę vesti buvo patikėta aktoriui, renginių vedėjui Vytautui Rumšui jaunesniajam, kuris su 70 svečių bemaž iš viso pasaulio bendravo lietuvių ir anglų kalbomis.
„Šventėje netrūko įvairaus žanro, skirtingų atlikėjų. Tai, mano nuomone, leido sukurti harmoningą, nenuobodžią atmosferą. Geriausias to įrodymas – mano mama, kuri daugiausia laiko praleido šokių aikštelėje“, – šyptelėjo Asta.