Projekto metu buvo įgyvendintos keturios svarbios veiklos, kuriomis pasiekti užsibrėžti tikslai ir pasiektas numatytas unikalių dalyvių skaičius.
1. Teniso treniruotės šeimoms su vaikais
Teniso treniruotės šeimoms su vaikais iki 17 metų tapo viena iš populiariausių ir labiausiai dalyvius įtraukiančia projekto veikla. Ši iniciatyva subūrė įvairias šeimas, kurios ne tik tobulino savo fizinius įgūdžius, bet ir kūrė bendrystės jausmą per sportą.
Tarp aktyviausių dalyvių buvo Tikuišių šeima: Renatas, Alina ir jų sūnus Justas. Jie ne tik džiaugėsi bendrai praleistu laiku teniso treniruotėse, bet ir išbandė piklbolo treniruotes, demonstruodami išskirtinį entuziazmą bei greitą pažangą.
Prie projekto prisijungusi Guoda su dukra Liepa pradėjo savo teniso kelionę būtent šio projekto dėka. Guoda pripažino, kad dalyvavimas treniruotėse padėjo šeimai atrasti meilę tenisui. „Projektas tapo mūsų šeimos naujo pomėgio pradžia, kuris mus suartino ir suteikė daug džiaugsmo. Pasibaigus projektui, tikrai planuojame tęsti treniruotes,“ – dalijosi Guoda.
Šios treniruotės ne tik sustiprino dalyvių fizinį pasirengimą, bet ir ugdė šeimos narių tarpusavio ryšį bei skatino aktyviai leisti laiką drauge.
2. Piklbolas – nauja sporto šaka Lietuvoje
Piklbolas – tai nauja, tenisui gimininga sporto šaka, kuri sudomino nemažai klubo narių, kurie entuziastingai prisijungė prie piklbolo treniruočių. 78 metų Nikolajus, sužinojęs apie projektą panoro išbandyti šią sporto šaką. Nikolajus dalyvavo treniruotėse ir per trumpą laiką padarė reikšmingą pažangą. Jis planuoja tęsti treniruotes ir prisijungti prie piklbolo varžybų. Tai įkvepiantis pavyzdys, kad sportas neturi amžiaus ribų!
3. Grupinės salės treniruotės traumų ir kritimų prevencijai
Grupinės salės treniruotės, skirtos traumų ir kritimų prevencijai, sulaukė ypač didelio susidomėjimo. Susirinko daug norinčių dalyvauti šiuose užsiėmimuose. Šiuolaikiniame gyvenime, kupiname greičio, didelio užimtumo ir streso, kūnas dažnai nejaučia nuovargio, tačiau stuburas ir kitos kūno dalys neatlaiko išbandymų. Šios treniruotės buvo itin
reikšmingos dalyviams, padėjusios stiprinti vidinius kūno raumenis, gerinti lankstumą bei bendrą fizinę būklę.
Projekto dalyvis Vladislavas, dirbantis sėdimą darbą, dalijosi, kad užsiėmimai jam ne tik padėjo pagerinti savijautą, bet ir tapo puikiu būdu reguliariai sportuoti.
4. Paskaitos apie sveiką gyvenseną, pilietiškumą ir reagavimą į karo grėsmes
Paskaitos pritraukė daug dalyvių, norinčių gilinti žinias apie sveikatingumą ir psichologinę savijautą karo kontekste. Paskaitos apie sveiką gyvenseną suteikė daug naudingos informacijos apie sportuojančių mitybą, papildų naudojimą. Šių laikų kontekste, labai naudingos paskaitos apie pilietiškumo jausmą ir pasirengimą galimoms grėsmėms.
Esame dėkingi už galimybę dalyvauti projekte, kuris prisidėjo prie fizinės ir psichologinės Lietuvos gyventojų gerovės. Tai – vertingas indėlis į aktyvesnę, sveikesnę ir sąmoningesnę visuomenę.