​Bėgikei G. Galvydaitei nepavyko patekti į olimpinį pusfinalį

2024 m. rugpjūčio 3 d. 12:24
24-erių Gabijos Galvydaitės debiutinės olimpinės žaidynės baigtos. Lietuvos olimpietė pirmajame 800 metrų paguodos bėgime liko ketvirtoje vietoje ir nepateko į pusfinalį.
Daugiau nuotraukų (38)
Lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 0.66 sek.
Iš viso rengiami keturi paguodos bėgimai, o į pusfinalį pateks šešios bėgikės (kiekvieno bėgimo nugalėtojos bei dvi geriausią rezultatą bendrai per visus bėgimus pademonstravusios olimpietės).
Ketvirtąją vietą savo bėgime užėmusi lietuvė neteko bent teorinių šansų žengti toliau.
Greičiausiai pasirodė Australijos lengvaatletė Abbey Caldwell, kuri distanciją įveikė per 2 min. 0.07 sek.
Trečioje vietoje finišavusi šveicarė Audrey Werro 800 m įveikė per 2 min. 0.62 sek.
G.Galvydytė pagerino savo asmeninį 800 m bėgimo rekordą – G.Galvydytė debiutinėse olimpinėse žaidynėse savo distanciją nubėgo per 1 min. 59,18 sek.
Paryžiaus olimpinės žaidynės vyksta liepos 26-rugpjūčio 11 dienomis, o jų eigą ir karščiausius sportininkų komentarus galite sekti lrytas.lt portale.