Po fiasko – tinklininkių ašaros ir noras kreiptis į psichologus: gėda, geriau būtume nėjusios žaisti Specialiai lrytas.lt, Paryžius

2024 m. rugpjūčio 2 d. 12:00
Specialiai lrytas.lt, Paryžius (Prancūzija)
„Kaip minėjau prieš pirmas varžybas, prieš antras – turėjome problemų su psichologiniais dalykais. Nežinau... Gėda, gėda už mūsų komandą. Olimpinėse žaidynėse taip žaisti – neatsiduoti, norėti, bijoti kažko, net nežinau, apie ką čia išvis buvo“, – ko gero ikoniškiausioje Paryžiaus olimpinių žaidynių vietoje atvirai kalbėjo Monika Paulikienė. 
Daugiau nuotraukų (7)
Priešais Eifelio bokštą išdygusi paplūdimio tinklinio aikštė tarsi kokiame įspūdingame Holivudo ar prancūzų kine kerėjo vaizdais, bet Lietuvos sporto sirgaliams pergalių pašykštėjo.
Penktadienio rytą M.Paulikienė ir Ainė Raupelytė labai skaudžiai užbaigė savo kelionę olimpiadoje – ne tik neparagavo nė vieno pergalės pyragaičio, bet ir paskutinėje dvikovoje 11:21, 5:21 buvo sutriuškintos Japonijos atstovių Akiko Hasegawa ir Miki Ishii.
„Nežinau, kur problema. Baimė gali būti, bet iki tokio lygio pralošti, nežinau, kiek turi būti blogai galvose, gėda už visą komandą, apgailėtina, geriau būtume nėjusios žaisti“, – graudindamasi tęsė 29-erių M.Paulikienė
Ji ir 24 metų A.Raupelytė olimpinį debiutą pradėjo pralaimėjimu 19:21, 17:21 Nyderlandų komandai, o vėliau 13:21, 14:21 krito ir prieš Brazilijos duetą.
„Tokių prastų rezultatų neturėjome dar nė vieneriose varžybose, matosi, kad sulūžo galvos ir nieko nebepadarai.
Mums pastatykite mėgėjų porą, su tokiu žaidimu tiesiog neįmanoma laimėti“, – kalbėjo sunkiai žodžius rinkusi A.Raupelytė.
Pasak M.Paulikienės, esminė olimpinio debiuto fiasko priežastis tapo prasta tarpusavio komunikacija.
„Reikia kalbėtis tarpusavyje su komanda, su treneriu, tada bus lengviau, bet kai mes to nemokame daryti, viską laikome savyje, kaip rezultatas gali būti geras? Negali“, – samprotavo olimpietė.
Merginų sezonas dar nesibaigė, jau netrukus jų lauks kovos Europos paplūdimio tinklinio čempionate, tiesa, prieš jį olimpiadoje košmarą patyrusios sportininkės žada kreiptis į specialistus.
„Nežinau, gal reikia specialistų pagalbos reikia? Jei iki tokio lygio sugebame nusivažiuoti. Man gėda, labai gėda, atsiprašau visų, buvo daug tikinčių, o mes taip lengvai atidavėme pergalę, gal reikia labiau pradėti vertinti, nežinau, daug minčių... Atsiprašau.
Reikia psichologo pagalbos, tada pradės spręstis dalykai. Reikia prašyti pagalbos“, – pripažino M.Paulikienė.
Paryžiaus olimpinės žaidynės vyksta liepos 26-rugpjūčio 11 dienomis, o jų eigą ir karščiausius sportininkų komentarus galite sekti lrytas.lt portale.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.