Europos plaukimo čempionate – dar vienas D. Rapšio pareiškimas: lietuvis jau taikosi į medalį A. Šidlauskas liko šeštas

Lietuvos sportininkai tęsia savo sėkmingą pasirodymą Belgrade vykstančiame Europos plaukimo čempionate. Vakarinėje ketvirtadienio programoje apie save ir vėl priminė ne kartą mūsų šalį jau pradžiuginę plaukikai.

D.Rapšys.<br>Lietuvos plaukimo federacijos nuotr.

Jun 20, 2024, 7:59 PM, atnaujinta Jun 20, 2024, 8:58 PM

Danas Rapšys 100 metrų laisvuoju stiliumi distancijoje į finalą įplaukė su antru rezultatu. Jis distanciją įveikė per 1 min. 46,44 sek.

Pusfinalio plaukime taip pat varžėsi ir Tomas Novikonis. Jis distanciją įveikė per 1 min. 47,62 sek. ir liko per plauką nuo finalo – užėmė devintąją vietą.

Į finalą geriausiu rezultatu įskriejo rumunas Davidas Popovici – 1 min. 46,15 sek.

Tuo metu Justine Elizabeth Murdock Lietuvos garbę gynė 50 m plaukimo nugara finale. Ji distanciją įveikė per 28,86 sek. ir užėmė aštuntąją vietą.

Finaliniame plaukime greičiausia buvo Airijos plaukikė Danielle Hill. Ji distanciją įveikė per 27,73 sek.

Ketvirtadienį finaliniame plaukime šalies garbę taip pat gynė ir Andrius Šidlauskas.

Jis 200 m plaukimo krūtine rungtyje distanciją įveikė per 2 min. 12,36 sek. Lietuvis liko šeštoje vietoje.