Gimtadienį šventusi I. Swiatek žengė į „Roland Garros“ aštuntfinalį, rusui P. Kotovui teisėjas skyrė įspėjimą

Penktadienį Paryžiuje tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras „Roland Garros“. Paaiškėjo ir pirmieji aštuntfinalio dalyviai.

Iga Swiatek<br>AP/SPO/Scanpix nuotr.

May 31, 2024, 9:44 PM, atnaujinta May 31, 2024, 9:47 PM

23-ąjį gimtadienį šventusi pirmoji planetos raketė lenkė Iga Swiatek (WTA-1) per pusantros valandos 6:4, 6:2 nugalėjo čekę Marie Bouzkovą (WTA-42) ir pateko į aštuntfinalį.

Dabartinė Vimbldono čempionė ir 2019 m. „Roland Garros“ finalininkė čekė Marketa Vondroušova (WTA-6) 6:1, 6:3 nugalėjo prancūzę Chloe Paquet (WTA-136).

Danė Clara Tauson (WTA-72) 6:2, 7:5 įveikė amerikietę Sofią Kenin (WTA-56).

Devintoji raketė tunisietė Ons Jabeur (WTA-9) 6:4, 7:6 (7:5) palaužė kanadietę Leylah Fernandez (WTA-34) .

Vyrų turnyre itin didelių sensacijų neįvyko: antroji turnyro raketė italas Jannikas Sinneris susitvarkė su rusu 56-ąją planetos rakete Pavelu Kotovu 6:4, 6:4, 6:4.

Rusas antrame sete, kai rezultatas buvo 2:5, po klaidos, metė raketę ant žemės ir sugrįžęs prie savo vietos pradėjo spardyti suoliuką.

Už tokį emocijų pliūpsnį P.Kotovas gavo teisėjo įspėjimą

Tuo tarpu devintuoju turnyre esantis ir dukart „Rolland Garros“ finale kovojęs graikas Stefanosas Tsitsipas be rūpesčių nugalėjo 44-ąją planetos raketę kiną Zhizhen Zhangą 6:3, 6:3, 6:1.

Šeštuoju turnyre buvęs rusas Andrejus Rubliovas baigė savo pasirodymą, nesugebėjęs nieko priešpastatyti italui 23 metų Matteo Arnaldi 6:7(8), 2:6, 4:6. Būtent italas susikaus su graiku varžybų aštuntfinalyje.