Broliai Stankūnai užtikrintai pateko į Europos čempionato pusfinalį

Penktadienį Europos irklavimo čempionate startavo trys Lietuvos įgulos, o Jurgis Laukus Europos paralimpinėje kvalifikacinėje regatoje pradėjo kelialapio į Paryžiaus paralimpines žaidynes medžioklę.

Broliai Stankūnai užtikrintai pateko į Europos čempionato pusfinalį<br> Balint Czucz nuotr.

Apr 26, 2024, 2:54 PM

Būtent jis pirmasis iš Lietuvos atstovų ir išplaukė į irklavimo kanalą. PR1 M1x valčių klasės atrankos plaukime Jurgis distanciją įveikė per 12:27,60 min., užėmė ketvirtą vietą ir šeštadienį varžysis finale, kurio nugalėtojas iškovos vienintelį bilietą į Paryžių.

Užtkrintai Europos čempionato paguodos plaukime pasirodė Dovydo ir Domanto Stankūnų duetas (06:51,57 min.) – pavienę dvivietę valtį irkluojantys broliai užėmė antrą vietą ir pateko į pusfinalį.

Porinės dvivietės įgula Žygimantas Gališanskis ir Povilas Stankūnas (06:57,83 min.) paguodos plaukime buvo penkti ir varžybas užbaigs startu C finale, o Saulė Kryževičiūtė, Ieva Adomavičiūtė, Ugnė Juzėnaitė ir Martyna Kazlauskaitė moterų porinių keturviečių valčių klasės paguodoje finišavo šeštos ir kovas pratęs B finale.

Primename, kad ketvirtadienį Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė (moterų porinė dvivietė) bei Viktorija Senkutė (moterų vienvietė) pateko tiesiai į A finalus, o Giedrius Bieliauskas (vyrų pvienvietė) – į pusfinalį.

Šeštadienio lietuvių startai (Lietuvos laiku):

*10:40 val. – finalas, dėl kelialapio į Paryžiaus paralimpines žaidynes: Jurgis Laukus (PR1 M1x)

12:00 val. – B finalas: Saulė Kryževičiūtė, Ieva Adomavičiūtė, Ugnė Juzėnaitė ir Martyna Kazlauskaitė (W4x)

12:20 val. – pusfinalis, dėl patekimo į A arba B finalą: Dovydas Stankunas ir Domantas Stankunas (M2-)

12:50 val. – pusfinalis, dėl patekimo į A arba B finalą: Giedrius Bieliauskas (M1x)