Pirmasis etapas
Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje vykstančiose pasaulio moterų rankinio pirmenybėse antradienį baigėsi pirmasis etapas. Jame geriausiai žaidė po tris pergales pasiekusios ir grupių nugalėtojomis tapusios Švedijos, Juodkalnijos, Norvegijos, Prancūzijos, Danijos, Vokietijos ir Ispanijos rinktinės.
Į antrąjį etapą pateko dar devynios Europos (Kroatija, Vengrija, Austrija, Slovėnija, Rumunija, Serbija, Lenkija, Ukraina ir Čekija) ir septynios kitų žemynų (Senegalas, Kamerūnas, Korėja, Angola, Japonija, Brazilija ir Argentina) komandos.
Pirmajame etape 32 komandos buvo suskirstytos į aštuonias grupes. Į antrąjį etapą pateko po tris geriausias grupių komandas.
Antrajame etape sudarytos keturios naujos grupės, kuriose žais po šešias komandas. Po dvi geriausias grupių komandas pateks į ketvirtfinalį.
Europietės
Per pirmąjį etapą Europos komandos žaidė 30 rungtynių su varžovėmis iš kitų žemynų. Europietės per šias rungtynes pasiekė net 27 pergales.
Įveikti Europos šalių komandą pavyko tik Brazilijos rankininkėms. Jos nugalėjo Ukrainos rinktinę. Dvi Afrikos komandos iš europiečių atėmė po tašką: Senegalas sužaidė lygiosiomis su Kroatija, Angola – su Islandija.
Islandėms per rungtynes su Angolos rankininkėmis prarastas taškas buvo lemiamas. Islandijos rinktinė buvo vienintelė iš 18 Europos komandų, nepatekusi į antrąjį etapą.
Anksčiau per tarpžemyninius turnyrus europietėms daug sunkumų keldavo Tolimųjų Rytų komandos. Tačiau šiose pasaulio pirmenybėse Korėjos ir Japonijos rankininkės žaidžia netikėtai silpnai. Korėjietės gana nelauktai nusileido austrėms, japonės – lenkėms.
Triuškinimai
Pasaulio pirmenybėse dalyvauja labai skirtingo lygio komandos, todėl triuškinimai liejasi lyg iš gausybės rago. Pirmajame etape 11 rungtynių baigėsi 20 įvarčių ar didesniu skirtumu.
Šio turnyro rekordą pasiekė Danijos rankininkės, kurios sutriuškino Čilės komandą 35 įvarčių skirtumu 46:11. Didesniu nei 30 įvarčių skirtumu baigėsi dar trejos rungtynės: Norvegija nugalėjo Grenlandiją 43:11, Japonija – Iraną 42:10, Brazilija – Kazachstaną 46:15.
20 įvarčių ar didesniu skirtumu rungtynes taip pat laimėjo Austrijos, Kroatijos, Lenkijos, Nyderlandų, Rumunijos, Vengrijos ir Vokietijos komandos.
Pirmojo etapo grupių lentelės
A grupė: Švedija – 6, Kroatija – 3, Senegalas – 3, Kinija – 0.
B grupė: Juodkalnija – 6, Vengrija – 4, Kamerūnas – 2, Paragvajus – 0.
C grupė: Norvegija – 6, Austrija – 4, Korėja – 2, Grenlandija – 0.
D grupė: Prancūzija – 6, Slovėnija – 4, Angola – 1, Islandija – 1.
E grupė: Danija – 6, Rumunija – 4, Serbija – 2, Čilė – 0.
F grupė: Vokietija – 6, Lenkija – 4, Japonija – 2, Iranas – 0.
G grupė: Ispanija – 6, Brazilija – 4, Ukraina – 2, Kazachstanas – 0.
H grupė: Nyderlandai – 6, Čekija – 4, Argentina – 2, Kongas – 0.
Antrojo etapo grupių lentelės
(prieš varžybų pradžią; šiame etape įskaityti pirmojo etapo tarpusavio rungtynių rezultatai)
I grupė
Juodkalnija ir Švedija – po 4, Vengrija – 2, Kroatija ir Senegalas – po 1, Kamerūnas – 0.
II grupė
Norvegija ir Prancūzija – po 4, Slovėnija ir Austrija – po 2, Angola ir Korėja – po 0.
III grupė
Danija ir Vokietija – po 4, Rumunija ir Lenkija – po 2, Japonija ir Serbija – po 0.
IV grupė
Nyderlandai ir Ispanija – po 4, Brazilija ir Čekija – po 2, Argentina ir Ukraina – po 0.