Kaskart čempionų komandos legionieriams iš kitų šalių suteikiama teisė parodyti Stanley taurę savo tautiečiams. Dažniausiai į savo namus atsivežę ledo ritulininkai ją pripildo šampanu.
T.Blugeras tapo vos antruoju Latvijos ledo ritulininku šalies istorijoje po Sandžio Ozolinio, iškovojusiu geidžiamiausią ledo ritulio trofėjų pasaulyje.
Pirmas dalykas, kurį jis padarė atsivežęs taurę į Latvija – iš trofėjaus suvalgė mėgstamą patiekalą: močiutės padarytus ukrainietiškus barščius.
Tiesa, po šių pietų sportininko mamai teko gerokai paplušėti plaunant „indą“.
Po to trofėjus buvo eksponuojamas „Rygos biržos“ muziejuje Domo aikštėje. Šimtai ledo ritulio gerbėjų buvo atvykę apžiūrėti garsiosios sidabrinės vazos.
Tiesa, ledo ritulininkas prieš tai su taure vaikščiojo su centre, važiuojamoje dalyje – prieš eismo kryptį.
Taurės prižiūrėtojas Philas Pritchardas, tikino, kad jis leido tai padaryti, juolab, kad pats prižiūrėtojas pirmą kartą gyvenime buvo Latvijoje ir net negalvojo, kad T.Blugeras yra šios šalies sportininkas. Vyras buvo įsitikinęs, kad su taure T.Blugeras vyks į Kanadą – neva latvio pavardė labiau tiko kanadiečiui.
„Visų pirma, aš neįsivaizdavau, kad Teddy Blugeras yra iš Latvijos. Vardas mane nustebino ir aš 100 procentų maniau, kad jis iš Kanados. Kiti latvių žaidėjai turėjo visiškai kitas pavardes – Oskaras Bartulis, Artūras Irbė ir Zemgus Girgensonas. Todėl ir kilo ta painiava.
Antra, galiu tik įsivaizduoti, kokius emocijų kalnelius tą akimirką išgyveno Latvijos vairuotojai. Manau, daug ką iš vairuotojų nervuoja, jei eismas vyksta ne taip, kaip turi vykti. Bet pamačius, kad prieš eismą „eina“ pati Stanley taurė, manau, vairuotojai atleido.
O dėl to, kad jis pavalgė iš taurės – labai šauni sriuba. O dar šauniau buvo ją valyti iki blizgesio“, – tikino taurės prižiūrėtojas.
Latvių puolėjas Stanley taurės finale taip ir nesužaidė nė minutės, tačiau varžėsi šešiose atkrintamųjų varžybų rungtynes, kuriose surinko du taškus ir turėjo +1 teigiamą naudingumo koeficientą.