Net ir blogai pasirodžiusi jojimo rungtyje I. Serapinaitė iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykusiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape šeštadienį bronzą iškovojo Ieva Serapinaitė. Lietuvė lydere tapo po fechtavimo rungties, kai laimėjo net 25 kovas ir surinko 259 taškus.

Ieva Serapinaitė.<br>UIPM nuotr.
I.Serapinaitė.<br>E.Šemioto nuotr.

2023-05-13 15:19, atnaujinta 2023-05-13 15:20

Plaukimo rungtyje I.Serapinaitė taip pat parodė geriausią rezultatą – 2 min. 15.87 sek. ir 279 tšk. tačiau lietuvė tragiškai pasirodė jojimo rungtyje – pelnė net 31 baudos balą ir surinko tik 269 taškus.

Viską turėjo nulemti kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis. Mūsų šalies sportininkė distanciją įveikė per 12 min. 3.30 sek., pelnė 577 taškus ir bendroje įskaitoje su 1384 tšk. užėmė trečiąją vietą.

„Labai džiaugiuosi, nes giliai širdyje nelabai tikėjau, kad galiu būti trejetuke. Šiek tiek nuliūdino jojimas, kur padariau daug kainavusią klaidą.

Bet galutinis rezultatas tikrai mane nustebino ir aš džiaugiuosi juo. Patenkinta medaliu – net nesvarbu, ar jis auksinis ar bronzinis, tai vis tiek medalis. Manau, tai man pridės tik dar daugiau pasitikėjimo“, – sakė 28-erių metų vilnietė.

Olimpinė vicečempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė su 1378 tšk. užėmė 4-ąjąą vietą.

Gintarė Venčkauskaitė buvo 9-oje vietoje, o Elzbieta Adomaitytė liko 14-a.

Moterų varžybose triumfavo Kerenza Bryson (1400 tšk.) iš Didžiosios Britanijos, o sidabras atiteko Pietų Korėjos atstovei Seungmin Seong (1393 tšk.).