Rungtynes kur kas geriau pradėjo namuose rungtyniavę „Rams“. Odellas Beckhamas III atliko įžeminimą, o Mattui Gay’ui realizavus smūgį dėl papildomo taško šeimininkai į priekį išsiveržė 7:0.
Evanas McPhersonas sugebėjo tolimu smūgiu rezultatą sušvelninti (7: 3), tačiau antro kėlinio pradžioje C.Kuppas atliko antrąjį komandos įžeminimą ir suteikė komandai dviženklį pranašumą – 13:3.
„Bengals“ į tai sureagavo ir Tee Higginsas 10-ąją antro kėlinio minutę atliko įžeminimą, o E.McPhersonas realizavo smūgį dėl papildomo taško ir rezultatas tapo 13:10.
Pasibaigus antrajam kėliniui žaidėjai išėjo į pertrauką ir tuomet į aikštę žengė garsūs reperiai – Dr. Dre, Snoop Doggas, Eminemas ir Kendrickas Lamaras, 50 Cent bei R&B dainininkė Mary J. Blige.
Po įspūdingo atlikėjų pasirodymo ir vėl atėjo metas pratęsti finalą. Po pertraukos kur kas geriau į aikštę žengė Sinsinačio ekipa. Jau 12-ąją sekundę T.Higginsas atliko antrą įžeminimą, o E.McPhersonas vėl realizavo smūgį dėl papildomo taško ir svečiai pirmavo 17:13.
Praėjus keturioms minutėms E.McPhersonas pelnė dar 3 taškus. Amerikietis sugebėjo įspirti į vartus ir svečiams suteikti 7 taškų persvarą, tačiau į tai tokiu pat smūgiu sėkmingai atsakė M.Gay’us.
Paskutiniame, ketvirtajame kėlinyje sužaidus 14 minučių, „Rams“ sugebėjo susigrąžinti persvarą. C.Kuppas atliko įžeminimą, o M.Gay’ui pataikius smūgį dėl papildomo taško pirmavo 23:20.
Per likusį laiką „Bengals“ taškų pelnyti nebesugebėjo ir Los Andželo klubas triumfavo 56-ose „Super Bowl“ rungtynėse.
Finalo naudingiausiu žaidėju buvo išrinktas C.Kuppas.
Tai buvo 4-asis „Rams“ triumfas jų gyvavimo istorijoje. Paskutinį kartą Los Andželo ekipa triumfavo 1999-aisiais, dar kai komanda buvo įsikūrusi Sent Luiso mieste. Pirmuosius du titulus „Rams“ iškovojo 1945 ir 1951 metais.