Šiuolaikinės penkiakovės Europos čempionato finale L. Asadauskaitė nepasirodė

Šiandien Minske vyksta 2017 metų Europos čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvauja dvi Lietuvos atstovės Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė. Deja, Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė susirgo ir finale nedalyvauja.

Laura Asadauskaitė Minske vykstančiame finale nesivaržo dėl ligos<br>D.Umbraso nuotr.

Jul 22, 2017, 2:53 PM, atnaujinta Jul 22, 2017, 3:02 PM

Plaukimo rungtyje I. Serapinaitė distanciją įveikė per 2 min. 14,64 sek. ir su ruse Uljana Batašova pasidalino 7-8 vietas. Abi sportininkės pelnė po 28 tašką.

A. Tamašauskaitė plaukdama baseine užtruko 2 min. 37,83 sek. ir liko 36-a (235 taškai).

Varžybų lydere po pirmosios rungties tapo rusė Gulnaz Gubaidulina (2.07,94), pelniusi 295 taškus. Už jos nugaros išsirikiavo dvi vengrės - Sarolta Kovacs (2.09,12; 292) ir Zsofia Foldhazi (2.11,79; 287).