Komandų varžybose mūsų šalies nacionalinė komanda (Vitalijus Bertašius, Aurelija Vosylė ir Vladas Šakauskas) užėmė 16-ąją vietą, o asmeninėse varžybose grupėje iki 3-iojo dano meistriškumo dalyvavusi Ringa Baltrušaitė užėmė 22-ąją vietą.
"Netapome prizininkais, bet nebuvome ir paskutiniai, o debiutuojant tai yra svarbiausia", - sakė R.Baltrušaitė, kuri yra ir Lietuvos kiudo federacijos vadovė.
Kiudo varžybose kiekvienas dalyvis šauna 4 strėles iš 28 m atstumo į 36 cm skersmens taikinius.
Individualiosiose varžybose tris ir daugiau kartų pataikę lankininkai varžybas tęsia finale kol nustatomas nugalėtojas, o komandinių varžybų finale susirungia aštuonios daugiausia pataikymų surinkusios komandos. Vyrai ir moterys kyudo varžybose dalyvauja kartu, grupės čia sudaromos tik pagal meistriškumo lygį.
Tris iš keturių čempionų titulų šiemet laimėjo Japonijos sportininkai. Pirmajame pasaulio čempionate, vykusiame 2010 metais Japonijoje, šios šalies sportininkai net nepateko į finalus. Pirmojo čempionato komandinių varžybų laimėtojai – Prancūzijos komanda – šį kartą liko antri.
Pasaulio čempionato prizininkai.
Iki 3 dano grupė: 1. Akosas Nagy (Vengrija), 2. Igoris Prata (Brazilija), 3. Isabelle Rosaz (Prancūzija).
4 ir 5 dano grupė: 1. Ryouhei Miyahara (Japonija), 2. Nobuyuki Mabuchi (Japonija), 3. Pierre'as Gasseras (Prancūzija).
Šogo grupė (mokytojai): 1. Sayuri Fujino (Japonija), 2. Yumiko Hiranaka (Japonija), 3. Dominique'as Inarra (Prancūzija).
Komandų varžybos: 1. Japonija (Nozomu Yoshida, Yusuke Iiyama, Akito Omori), 2. Prancūzija (Michelis Dupontas, Nicolas Ladronas de Guevara, Patricia Stalder), 3. Vokietija (Thomas Mulleris, Michaelis Messleris, Michaelis Brettschneideris).
Kitais metais Rusijoje vyks Europos čempionatas, o trečiasis pasaulio kiudo čempionatas vyks 2018 metais Japonijoje.
Čempionato metu vyko kasmetinis Tarptautinės kiudo federacijos susirinkimas, kuriame Lietuvos kiudo federacija priimta į tarptautinės federacijos narius.
Kiudo (japonų kalba – „lanko kelias“) yra viena seniausių kovos meno rūšių. Jis gali būti praktikuojamas kaip kovos menas, kaip sportas, kaip ceremonija ar kaip asmeninio tobulėjimo kelias.
2009 metais įkurta Lietuvos kiudo federacija rengia mokymus, varžybas, pasirodymus, dalyvauja tarptautiniuose renginiuose.