„Wolves“ po pratęsimo išvargo pergalę Lenkijoje

2024 m. spalio 22 d. 20:12
„Wolves Twinsbet“ (2/3) krepšininkai antradienį iškovojo antrąją paeiliui pergalę Europos taurėje. Alessandro Magro auklėtiniai išvykoje 99:92 (25:15, 22:22, 19:25, 18:22, 15:8) nugalėjo Sopoto „Trefl“ (0/5).
Daugiau nuotraukų (3)
Puikiai pradėję rungtynes „Vilkai“ jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą, 25:15.
Saugų pranašumą svečiai iš Lietuvos išlaikė iki trečiojo kėlinio pradžios, kuomet dar pirmavo 52:39, tačiau tuomet situacija aikštėje ėmė keistis.
Likus žaisti 4 minutes „Wolves“ pirmavo vos 3 taškais (79:76), tačiau Kristupo Žemaičio dvitaškis su pražanga bei Garrisono Brookso du taškai leido Vilniaus ekipai jaustis kiek laisviau.
Bet ir tokio pranašumo neužteko. Likus žaisti 25 sekundes po Andy Van Vlieto ir Marcuso Weatherso tritaškių rezultatas tapo lygus, 84:84. Lemiamos atakos metu iniciatyvos ėmėsi Anthony Cowanas, tačiau jo metimas po prasiveržimo buvo netikslus.
Pratęsimo metimu „Wolves“ be didesnių vargų tvarkėsi su šeimininkais iš Lenkijos ir pasiekė pergalę.
Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė G.Brooksas. Aukštaūgis pelnė 14 taškų (6/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.
„Trefl“: Marcusas Weathersas 25, Jakub Schenkas 19, Andy Van Vlietas 11.
„Wolves“: Tre’Shawnas Thurmanas 17, Andrew Andrews 15, Anthony Cowanas, Garrisonas Brooksas ir Jeffery Tayloras po 14.
„Vilkai“ po trijų pralaimėjimų iš eilės praėjusiame ture 83:68 įveikė Badalonos „Joventut“. Vilniečiai savo sąskaitoje turi 2 pergales ir užima 7-ąją poziciją A grupėje.
Sopoto klubas pralaimėjo visus mačus ir rikiuojasi paskutinėje, 10-oje vietoje.