Dar vieno pralaimėjimo išvengusi „Crvena zvezda“ prarado J. Bolomboy‘ų

2024 m. spalio 21 d. 22:57
Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ (3/2) išvykoje 75:73 (16:17, 17:20, 19:21, 23:15) įveikė Podgoricos „Budučnost“ (4/1), tačiau prarado vieną iš komandos lyderių.
R.Giedraitis per 16 minučių surinko 7 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį, 2 sykius prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko 5 naudingumo balus.
Pergalę Belgrado klubui apkartino Joelio Bolomboy’aus patirta trauma. Aukštaūgis slystelėjęs ant parketo skaudžiai nukrito ir patyręs kelio trauma baigė pasirodymą.
Rungtynės taip pat neapsiėjo be incidentų. Trečiajame kėlinyje neapsikentę teisėjai iš rungtynių išvijo „Crvena zvezda“ prezidentą Željko Drčeličių.
Ketvirtajame kėlinyje teisėjai netgi sustabdė rungtynes 15 minučių, po to kai Podgoricos sirgaliai pradėjo įžeidinėti Nemanja Nedovičių ir jo šeimą.
„Budučnost“: McKinley Wrightas 20, Fletcheris Magee 12, Alenas Omičius 9.
„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 24, Cody Milleris-McIntyre‘as 13, Rokas Giedraitis 8.