2024-10-15
20:30
2024-10-15
20:45

L. Juškaitė paskutinę sekundę įspūdingai išplėšė pratęsimą, bet „Čagdaš“ galiausiai krito Europos taurės starte

2024 m. spalio 10 d. 21:21
Laura Juškaitė surengė fenomenalų pasirodymą ir paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę pataikė pratęsimą išplėšusį metimą, tačiau jos atstovaujama Bodrumo „Čagdaš“ (0/1) galiausiai nesėkmingai pradėjo moterų Europos taurės kovas E grupėje.
„Čagdaš“ namų arenoje 80:86 (16:23, 23:15, 19:10, 15:25, 7:13) krito prieš Vengrijos milžinę Šoprono „Basket“ (1/0) ekipą.
Likus 30 sekundžių iki ketvirto kėlinio pabaigos L.Juškaitė grįžo ant parketo, o jos komanda atsilikinėjo taškeliu (70:71). Vėliau abi ekipos klydo, Šoprono ekipos gynėja Stephanie Reed sumetė abi baudas ir likus 4,5 sekundės iki mačo pabaigos Turkijos ekipa atsilikinėjo 3 taškais (70:73).
Visgi į pagalbą atėjo L.Juškaitė, kuri persivarė visą aikštelę, sviedė tritaškį per varžovės rankas ir išplėšė pratęsimą (73:73).
Metimą pamatykite čia:
Tiesa, pratęsimą 2:8 spurtu pradėjo Vengrijos grandės, o po to iš šios duobės „Čagdaš“ ekipai išsikapstyti nepavyko, kas lėmė, kad L.Juškaitės klubas 80:86 galiausiai krito prieš Šoprono ekipą.
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės puolėja buvo rezultatyviausia ir dalijosi naudingiausios žaidėjos laurus Turkijos ekipos gretose.
L.Juškaitė per 33 minutes aikštelėje pelnė net 25 taškus (5/10 dvit., 4/4 trit., 3/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir užfiksavo 18 naudingumo balų pasirodymą.
Šoprono ekipoje geriausiai žaidė S.Reed, kuri per 38,5 minutės ant parketo sumetė net 26 taškus (7/10 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 29 naudingumo balus.
Kitą mačą L.Juškaitės atstovaujama „Čagdaš“ ekipa žais spalio 16 d., kuomet išvykoje susikaus su Pieštianių „Čajki“ (Slovakija) krepšininkėmis.