„Spurs“ naujokas pasižymėjo gražiu dėjimu, tačiau pergalę šventė „Thunder“

2024 m. spalio 8 d. 07:41
Video
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tęsiasi ikisezoninės rungtynės, kur „San Antonio Spurs“ krito prieš „Oklahoma City Thunder“ krepšininkus.
Teksaso valstijos ekipa po sudėtingos kovos 107:112 (22:27, 23:31, 40:29, 22:25) nusileido prieš „Thunder“.
Verta paminėti, kad šiose rungtynėse nežaidė abiejų ekipų žvaigždės – „Spurs“ žaidė be Victoro Wembanyamos, o „Thunder“ be Shai'aus Gilgeouso-Alexanderio.
Šiose rungtynėse įspūdingu dėjimu pasižymėjo šių metų NBA naujokų biržos ketvirtasis šaukimas Stephonas Castle‘as.
Tiesa, jaunasis 19-metis gynėjas šiose rungtynėse nežibėjo. Per 18,5 minutės ant parketo S.Castle‘as pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 1/2 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 6 sykius suklydo.
„Spurs“ į pergalę neištraukė solidus Juliano Champagnie pasirodymas. Krepšininkas per 21 minutę sumetė 22 taškus (1/3 dvit., 6/13 trit., 2/2 baud.) ir pridėjo 7 atkovotus kamuolius.
Oklahomos ekipoje ryškiausiai spindėjo Ajay Mitchellas, pelnęs 19 taškų (7/9 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.).
Jam puikiai talkino Jaylinas Williamsas, kuris pridėjo 18 taškų (4/10 dvit., 3/4 trit.).