2024-10-15
20:30
2024-10-15
20:45

Po „Fenerbahce“ pergalės Šaras susikirto su „Olympiakos“ vedliu G. Bartzoku – žaidėjai išskyrė trenerius (2)

2024 m. spalio 4 d. 19:44
Video
Eurolygos turnyre penktadienį pirmame rate susikirto dviejų klubų keliai, kurie užbaiginėjo praėjusį sezoną – Šarūno Jasikevičiaus vedamas Stambulo „Fenerbahce“ namie kovėsi su Pirėjo „Olympiakos“. Po įdomios ir atkaklios akistatos „Fenerbahce“ ekipa šventė pergalę 82:71 (17:13, 15:23, 25:20, 25:15). Pasibaigus mačui vos nesusikabino abiejų komandų treneriai: Šaras turėjo pretenzijų Georgui Bartzokui, o šis taip pat pradėjo rėkti ir pykti ant lietuvio.
Daugiau nuotraukų (9)
Abi klubai praėjusiame Eurolygos turnyre buvo patekę į finalo ketverto kovas ir galiausiai grūmėsi dėl trečiosios vietos. Tada graikų „Olympiakos“ sugebėjo palaužti Šaro „Fenerbahce“ 87:74.
Naujo sezono akistata prasidėjo gan klampiu žaidimu, o antrame kėlinyje šeimininkai turkai pirmavo tik 17:13, o baigiantis šiam ketvirčiui rezultatas buvo 32:32.
Vis dėlto ilsėtis geresnės nuotaikos išėjo Pirėjo krepšininkai, kurie po 20 min. kovos pirmavo 36:32.
Prasidėjus trečiam kėliniui Šaro kariauna šovė į priekį 15:6 ir pabėgo nuo graikų 47:42.
Komandos taškais žygiavo arti vienas kitos, tačiau šeimininkai ketvirtame kėlinyje įgijo 10 taškų persvarą – 79:69 ir sėkmingai užbaigė dvikovą.
Tik nuskambėjus finalo sirenai abiejų komandų treneriai ėjo sveikintis, bet Š.Jasikevičius turėjo pretenzijų „Olympiakos“ vedliui.
Treneriai vis labiau pyko, kol galiausiai juos išskyrė abiejų ekipų administracijos atstovai ir žaidėjai.
Galimai Šaras pyko, kad paskutinėmis sekundėmis svečiai rengė ataką, nors baigtis buvo aiški ir jo komanda nebuvo linkusi prieš tai atakuoti.
Šiame mače Stambulo ekipa prarado gynėją ir vieną iš lyderių Scottie Wilbekiną. Sužaidęs vos 2 minutes krepšininkas patyrė kelio traumą ir buvo išneštas komandos draugų iš aikštės.
Galima spėti, kad trauma gali būti rimta ir žaidėjas ilgam iškris iš rikiuotės.
„Fenerbahce“: Wade’as Baldwinas 19 (7 rez. per.), Nigelas Hayesas-Davisas 15, Bonzie Colsonas 10, Bobanas Marjanovičius 8 (4 atk. kam.).
„Olympiakos“: Mosesas Wrightas 15 (7 atk. kam.), Shaquille’as McKissicas 13, Aleksandras Vezenkovas 11, Filipas Petruševas 9.