2024-10-15
20:30
2024-10-15
20:45

Eurolygos debiutantų starte – „Paris Basketball“ bandymas įkąsti R. Giedraičiui ir „Crvena zvezda“

2024 m. spalio 4 d. 20:57
Eurolygos turnyre – Prancūzijos ekipos debiutas. Penktadienio vakarą į savo namų aikštę išbėgo Paryžiaus „Paris Basketball“ klubas, kuris kovėsi su jau ne vieną sezoną kovojančia Belgrado „Crvena zvezda“ ekipa. Debiutantai ilgai kėlė problemas serbams, tačiau galiausiai ketvirtame kėlinyje Belgrado krepšininkai prispaudė oponentus ir galiausiai nugalėjo 80:77 (17:18, 18:25, 23:15, 22:19).
Paryžiaus komanda vienam sezonui įgijo teisę grumtis Eurolygoje, laimėjusi praėjusiame sezone Europos taurės turnyrą.
Tuo tarp „Crvena zvezda“ bando užmiršti praėjusį sezoną, kuriame nieko gero nenuveikė – Eurolygoje užėmė tik 16-ąją vietą, laimėjusi 11 mačų iš 34.
Nors pirmasis kėlinys didelių skirtumų tarp klubų neparodė, sausakimšoje Paryžiaus arenoje šeimininkai antrame kėlinyje po truputį tolo, o trečiame ketvirtyje atitrūko net 49:37. Tai buvo didžiausias skirtumas tarp komandų.
Trečiojo kėlinio pabaigoje po Joelio Bolomboy taškų Belgrado ekipa sumažino skirtumą iki 53:56.
Ketvirtame kėlinyje „Crvena zvezda“ šiaip ne taip persvėrė rezultatą ir likus 1 min. pirmavo 77:74.
Likus 11 sek. svečiai buvo priekyje 78:75, bet Nadiras Hifi sumažino skirtumą iki 77:78. Tačiau buvo likusios vos 3 sek. ir serbai šventė pergalę.
R.Giedraitis per 24 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo pražangą, 3 sykius pats prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.
„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 21 (2/2 dvit., 5/6 trit., 2/2 baud.), Isaiah Canaanas 14, Codi Milleris-McIntyre‘as (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Nikola Kaliničius po 9, Luka Mitrovičius 7.
„Paris Basketball“: TJ Shortsas 16 (6/10 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), Nadiras Hifi (1/6 trit.) ir Maodo Lo po 12, Kevarriusas Hayesas 10, Tysonas Wardas (1/6 trit.) ir Mikaelis Jantunenas po 9.