2024-10-15
20:30
2024-10-15
20:45

„Ryto“ varžovų akistatoje FIBA Čempionų lygoje – buvusio Vilniaus klubo žaidėjo komandos pergalė

2024 m. spalio 2 d. 23:08
Būsimų Vilniaus „Ryto“ (0/1) varžovų FIBA Čempionų lygoje akistatoje – Sombathėjaus „Falco“ (1/0) pergalė.
F grupės rungtynėse Vengrijos klubas išvykoje 84:75 (22:13, 16:23, 21:21, 25:18) palaužė Vroclavo „Šląsk“ (0/1) krepšininkus.
Po Isaiah Whiteheado tritaškio likus 44 sekundėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vos trys taškeliai 77:74, tačiau Lenkijos klubas kitoje atakoje apsiginti nesugebėjo, kadangi dvitaškį pataikė Sombathėjaus ekipos simbolis Zoltanas Perlas (79:74).
Per likusį rungtynių laiką abi komandos keitėsi tiksliais baudų metimais, o mačą tritaškiu uždarė tas pats Z.Perlas (84:75).
„Falco“ gretose įspūdingą mačą sužaidė Z.Perlas, kuris per 32,5 minutės aikštelėje sumetė 29 taškus (11/19 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir mačą užbaigė su 26 naudingumo balais.
Solidų mačą sužaidė ir 2022–2023 m. sezone „Ryte“ žaidęs Benedekas Varadis, kuris per 28 minutes ant parketo įmetė 11 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), išdalino 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir užfiksavo 16 naudingumo balų pasirodymą.
„Falco“ ekipoje gerai žaidė ir du sezonus Panevėžyje (2022–2023 ir 2023–2024 m.) praleidęs Nikola Popovičius. Puolėjas per 25 minutes aikštelėje pelnė 10 taškų (4/9 dvit., 2/4 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 10 naudingumo balų pasirodymą.
Vroclavo ekipoje sunkiai sulaikomas buvo du sezonus NBA žaidęs I.Whitehead‘as. 2016–2017 ir 2017–2018 m. sezonuose „Brooklyn Nets“ atstovavęs gynėjas „Falco“ ekipai atseikėjo 25 taškus (5/9 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.).
Jam puikiai talkino 2022–2023 m. sezone Utenos „Juventus“ ekipoje žaidęs centras Reggie Lynchas. Amerikietis per 28 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 5 metimus ir sukaupė 16 naudingumo balų.
Kitą mačą „Rytas“ žais būtent su šį mačą pralaimėjusia „Šląsk“ ekipa, kurią namuose priims spalio 16 d.