2024-10-15
20:30
2024-10-15
20:45

Dramoje Panevėžyje – G. Kalaitzakio karjeros pasirodymas ir „Lietkabelio“ pergalė prieš „Wolves“

2024 m. rugsėjo 28 d. 18:35
Video
Georgios Kalaitzakio tempiamas Panevėžio „7bet-Lietkabelis” (2/0) namuose dramatiškai įveikė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (1/1) krepšininkus ir įsirašę antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmenybėse.
Daugiau nuotraukų (32)
Panevėžiečiai 83:81 (28:15, 24:25, 18:21, 13:20) po itin intensyvios kovos galiausiai susitvarkė su „vilkais“.
Georgios Kalaitzakis per 25 minutes aikštelėje į vilniečių krepšį sumetė 23 taškus (4/4 dvit., 3/5 trit., 6/10 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir užfiksavo 26 naudingumo balų pasirodymą.
Komandoje debiutavęs Andrija Stipanovičius ant parketo praleido 18,5 minutės ir per jas pasižymėjo 6 taškais, 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis ir 4 naudingumo balais.
Svečius iš Vilniaus į priekį tempė gynėjų duetas: A. Cowanas prie 20 taškų (4/8 trit.) pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų, o Andrew Andrewsas pelnė 15 taškų ir sukaupė 20 naudingumo balų.
Po lygaus starto (10:10) ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas. Panevėžiečiai pelnė 10 taškų paeiliui (20:10), o po pirmojo ketvirčio pirmavo 28:15.
Toliau iš toli solidžiai atakavęs „7bet-Lietkabelis“ laikė solidžią persvarą (37:23). Nors vilniečiams pavyko priartėti per vienženklį skirtumą (31:39), pirmąją pusę sėkmingiau užbaigę Nenado Čanako auklėtiniai buvo priekyje (52:40).
Po pertraukos vaizdas ant parketo kardinaliai nesikeitė – atstumas tarp komandų balansavo ties dviženkle riba. Lemiamą kėlinį panevėžiečiai pasitiko su 9 taškų rezervu – (70:61).
„Vilkai“ tuomet kilo į šturmą. Anthony Cowano trijų tritaškių atkarpa per kiek daugiau nei vieną minutę ir Mareko Blaževičiaus dvitaškis po ilgo laiko atstatė lygybę (74:74). Šeimininkai nesuglumo į tai atsakė 7 savo taškais (81:74). Galiausiai atrodė, kad jiems pavyko atlaikyti Vilniaus ekipos bandymus sugrįžti į rungtynes, tačiau Tre'shawnas Thurmanas dar smeigė tritaškį (81:83) ir perėmė kamuolį. Visgi jam nepavyko kamuolio pasiųsti į krepšį ir pergalę įsirašė „7bet-Lietkabelis“.
„7bet-Lietkabelis“: Georgios Kalaitzakis 23, Marko Pecarski 14, Danielius Lavrinovičius ir Oleksandras Kovliaras po 10, Dovis Bičkauskis 9, Andrija Stipanovičius ir Vytenis Lipkevičius po 6.
„Wolves Twinsbet“: Anthony Cowanas 20, Andrew Andrewsas 15, Tre'shawnas Thurmanas 12, Garrisonas Brooksas 10, Jeffery Tayloras 7, Marekas Blaževičius 6.