T. Wallace‘o debiute – triuškinama „Žalgirio“ pergalė Jonavoje

2024 m. rugsėjo 25 d. 18:00
Video
Tyrone‘o Wallace‘o debiute – antroje pusėje Jonavos „CBet“ (0/2) pervažiavusio Kauno „Žalgirio“ (2/0) pergalė. Su „Žalgirio“ marškinėliais pirmąsyk į aikštelę išbėgęs amerikietis pelnė 10 taškų.
Daugiau nuotraukų (3)
Antrajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezono mače Andrea Trinchieri auklėtiniai 93:72 (22:20, 24:16, 26:19, 21:17) nukovė Manto Šerniaus treniruojamą „CBet“.
„Žalgirio“ gretose debiutavęs T.Wallace'as per 14 minučių aikštelėje pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir sukaupė 9 naudingumo balus.
Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose žaidė Laurynas Birutis, kuris sumetė 15 taškų (5/6 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir sukaupė 19 naudingumo balų.
Jonavos ekipos gretose geriausiai žaidė Aurimas Majauskas. Puolėjas per 30,5 minutės įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), sugriebė 11 atšokusių kamuolių ir mačą baigė su 20 naudingumo balų.
Pirmoje ketvirčio pusėje didžiąją dalį taškų žalgiriečiams rinko Deividas Sirvydis. Taikliarankis kairiarankis įpusėjus kėliniui turėjo surinkęs 9 taškus, o „Žalgiris“ turėjo minimalų pranašumą (13:12). Antroje ketvirčio dalyje žalgiriečiams „CBet“ davė neblogą kovą – jonaviečiai atviroje aikštelėje puikiai naudojosi savo progomis, o tuo tarpu žalgiriečiai klimpo aikštelės šeimininkų gynyboje. Prieš ketvirčio pabaigą Laurynas Birutis sumetė baudos metimus ir leido svečiams pirmauti (22:20).
Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ surengė atkarpą 0:5 ir susikrovė 7 taškų pranašumą (27:20), tačiau po M.Šerniaus paprašytos minutės pertraukėlės „CBet“ krepšininkai atkuto ir surengė spurtą 12:4 ir persvėrė pranašumą savo naudai (31:32). Tiesa, po to žalgiriečiai pradėjo žaisti užtikrinčiau ir laimėjo atkarpą net 4:15 ir į ilgąją pertrauką ėjo su dviženkliu pranašumu (46:36).
Trečiojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai surengė atkarpą 0:7, po kurios svečiai į priekį išsiveržė rekordiniu pranašumu (53:36). Antroje ketvirčio dalyje „Žalgiris“ po D.Sirvydžio tritaškio ir Aleno Smailagičiaus dvitaškio susikrovė 22 taškų pranašumą (70:48), o galiausiai po 30 žaidimo minučių kauniečiai turėjo 17 taškų persvarą (72:55).
Galiausiai ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurį sutvarkę žalgiriečiai 93:72 šventė antrąją sezono pergalę LKL.
„CBet“: Erikas Venskus 13 (3/11 metimai), Dominicas Brewtonas 12, Aurimas Majauskas 11 (11 atk. kam., 20 naud. bal.), Bogdanas Blyzniukas (9 atk. kam.) ir Martynas Arlauskas – po 10.
„Žalgiris“: Laurynas Birutis 15, Deividas Sirvydis 14 (4/5 trit.), Ignas Brazdeikis 13, Sylvainas Francisco 11, Tyrone‘as Wallace‘as ir Alenas Smailagičius (10 atk. kam., 21 naud. bal.) – po 10.