„Nevėžio“ snaiperio šou atlaikę „Juventus“ šventė sunkią pergalę Kėdainiuose

2024 m. rugsėjo 25 d. 18:01
Video
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) jau visos ekipos sužaidė bent po vienerias rungtynes. Pirmąją pergalę įsirašė Utenos „Uniclub Bet – Juventus“ (1/0), kuri išvykoje 78:74 (21:19, 21:14, 15:16, 21:25) palaužė Kėdainių „Nevėžį–Optibet“ (0/1).
Daugiau nuotraukų (22)
Kartu tai yra ir pirmoji Vytauto Buzo „Betsafe-LKL“ pergalė, stovint prie Utenos komandos vairo.
Penkiais taškais paeiliui uteniškiai atidarė pirmąjį kėlinį, o Dominicas Greenas leido savo komandai išlikti priekyje – 10:6. Šarūnas Beniušis ir Gediminas Orelikas didino „Uniclub Bet – Juventus“ persvarą, tačiau Vitalijus Kozys ir Josephas Girardas turėjo kitų planų – 19:18. Pirmą ketvirtį tolimu metimu uždarė Karolis Lukošiūnas, o antrojo pradžioje ryškiau pasirodė G.Orelikas su Žygimantu Skuču – 31:20. Svečiai tolo (38:23) ir po dviejų ketvirčių pirmavo 42:33.
D.Greenas rodė lyderystę, taip neleisdamas „Nevėžiui-Optibet“ priartėti labiau, nors J.Girardas ir buvo taiklus – 40:47. Dar viena geresnė uteniškių atkarpa padidino skirtumą iki dviženklio (53:40), bet charakterio šeimininkai nepametė ir po Fahrudino Manjgafičiaus tritaškio atsiliko 47:53.
G.Orelikas ir Š.Beniušis trumpam stabilizavo savo komandos padėtį (61:51), bet J.Girardo tolimas metimas vėl gerino „Nevėžio-Optibet“ situaciją – 58:63. V.Buzas prašė minutės pertraukėlės, po kurios dar du taškus pridėjo Ignas Vaitkus – 60:63. Savo atsilikimą šeimininkai toliau po truputį tirpdė (63:65), o Š.Beniušio ir D.Greeno ranka prie baudų metimo linijos sudrebėjo – 66:63.
Liko mažiau nei 4 minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos, F.Manjgafičius rodė savo šaltus nervus, tačiau jam dviem tritaškiais atsakė G.Orelikas – 72:65. Laiko dar buvo, tačiau D.Greeenas skirtumą vertė dviženkliu (76:65), tiesa, tai nebuvo pabaiga. J.Girardas pataikė iš toli, Š.Beniušis vėl turėjo problemų su baudomis, o Amitas Ebo paleido dar vieną tritaškį – 74:76.
Likus 6 sekundėms K.Lukošiūnas stojo mesti baudų ir pataikė abi (78:74), sekė G.Petrausko minutės pertraukėlė, A.Ebo nepataikė ir mačas baigėsi svečių pergale.
„Nevėžis – Optibet“: Josephas Girardas 26 (5/11 trit.), Amitas Ebo 13 (8 rez. perd., 4 kld., 4/15 metimai), Fahrudinas Manjgafičius 12 (2/7 trit.), Nedas Montvila ir Ignas Vaitkus – po 5.
„Uniclub Bet – Juventus“: Gediminas Orelikas (4/8 trit.) ir Dominicas Greenas (9 at. kam.) – po 16, Šarūnas Beniušis 11 (3/8 baud.), Ianas Milleris 8, Karolis Lukošiūnas 7 (1/5 trit.), Arnaldo Toro 6 (12 atk. kam.).