L. Juškaitė žaidė universaliai, o jos atstovaujamas klubas užsitikrino vietą Europos taurėje

2024 m. rugsėjo 25 d. 22:59
Laura Juškaitė žaidė universaliai, o jos atstovaujamas Bodrumo „Čagdaš“ klubas pagriebė bilietą į pagrindinį moterų Europos taurės turnyrą.
Turkijos klubas namuose 70:66 (18:16, 20:9, 22:19, 10:22) įveikė Osnabriuko „GiroLive Panthers“ krepšininkes.
Rungtynėse Turkijoje L.Juškaitė per 22 minutes aikštelėje pasižymėjo 7 taškais (3/6 dvit., 1/1 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir mačą baigė su 11 naudingumo balų.
Primename, kad pirmajame mače naujoji L.Juškaitės komanda pergalę šventė rezultatu 78:36, tad lietuvės komandai atsakomajame mače tereikėjo nepralaimėti didesniu nei 41 taško skirtumu.
„Čagdaš“ Europos taurėje pateko į E grupę, kurioje kautųsi su „Charnay Basket“ (Prancūzija), Pieštianų „Čajki“ (Slovakija) ir Šoprono „Basket“ (Vengrija) ekipomis.
Geriausiai lietuvės klube žaidė amerikiete Jasmine Thomas, kuri per 28 minutes ant parketo įmetė 15 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit.), išskirstė 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir užfiksavo 21 naudingumo balo pasirodymą.
15 taškų (5/12 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.) taip pat pridėjo serbė Tina Krajišnik. Puolėja taip pat atkovojo 8 kamuolius ir sukaupė 20 naudingumo balų.
Pralaimėtojų gretose 16 taškų pelnė Kamilla Sudhoff.