Antroje mačo dalyje buksavę „Wolves“ sezoną Europoje pradėjo nesėkme prieš buvusio žalgiriečio klubą

2024 m. rugsėjo 25 d. 18:01
Europos taurės starte Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0/1) sugėrė turkišką smūgį. Antrjome mačo dalyje užstrigę vilniečiai krito prieš buvusio žalgiriečio Tylerio Cavanaugh atstovaujamą Stambulo „Bahcesehir“ (1/0) klubą.
Daugiau nuotraukų (47)
Alessandro Magro auklėtiniai 69:80 (26:23, 17:22, 13:20, 13:15) galiausiai patyrė pirmąją nesėkmę šiame sezone prieš „Bahcesehir“ ir nesėkmingai pradėjo sezoną Europoje.
„Wolves“ gretose ryškiausiai spindėjo gynėjas Anthony Cowanas, kuris per 32 minutes aikštelėje pelnė 20 taškų (3/6 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir sukaupė 23 naudingumo balus.
Turkijos rezultatyviausiai žaidė Axelis Bouteille, kuris į „vilkų“ krepšį įmetė 17 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 19 naudingumo balų pasirodymą.
Du sezonus (2021–2022 m. ir 2022–2023 m.) Kauno „Žalgiryje“ praleidęs Tyleris Cavanaugh šįsyk „Wolves“ atseikėjo 13 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.).
Rungtynių pradžia „Wolves“ komandai – itin nervinga. Vilniečiams sunkiai sekėsi užpulti varžovų krepšį, o tuo tarpu Stambulo ekipa naudojosi savo fiziškumu ir rinkosi taškus arčiau krepšio (3:9). Tiesa, po kiek prastesio starto Alessandro Magro auklėtiniai laimėjo atkarpą 9:4 ir įpusėjus ketvirčiui sumažino varžovų pranašumą iki minimalaus (12:13).
Antroje ketvirčio dalyje „Wolves“ įprato prie varžovų, o tai parodė užsikūręs Anthony Cowanas, kuris it peiliu per sviestą veržėsi pro varžovus, pelnė lengvus taškus, kurie leido „vilkams“ po pirmųjų 10 minučių pirmauti (26:23). Iš viso gynėjas per pirmąjį ketvirtį sumetė net 15 šeimininkų taškų.
Pirmoje antrojo kėlinio dalyje abi ekipos turėjo geresnes atkarpas, tačiau prieš įpusėjant kėliniui spurtą surengė Stambulo klubas, kuris išlygino rungtynių rezultatą (35:35). Antroje ketvirčio dalyje „Wolves“ kiek sunkiau rinko taškus, o „Bahcesehir“ toliau žaidė sėkmingai ir naudojosi „vilkų“ klaidomis. Visgi aikštelės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką surengė kelias sėkmingas atakas ir į rūbinę ėjo turėdami vos 2 taškų deficitą (43:45).
Trečiojo ketvirčio pradžioje abiejų ekipų puolimas kiek sulėtėjo, o tai buvo kiek geriau „Wolves“ krepšininkams, kurie įpusėjus ketvirčiui išlygino mačo rezultatą (54:54). Antroje trečiojo kėlinio dalyje du tritaškius paeiliui supurtė Axelis Bouteilee, o Tai‘us Odiase pridėjo dvitaškį, kas lėmė, kad likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos „Wolves“ turėjo 9 taškų deficitą (56:65).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi ekipos itin sunkiai rinko taškus, tačiau geriau kėlinį pradėjo „Wolves“, kurie surengė spurtą 6:0 ir nukirpo varžovų pranašumą iki minimalaus (62:65). Tiesa, po to atkarpą 3:9 laimėjo „Bahcesehir“, kurie likus 3 minutėms iki mačo pabaigos susigrąžino 9 taškų pranašumą (65:74).
Mačą galiausiai uždarė Mateušas Ponitka, kuris likus 1,5 minutės iki mačo pabaigos prasiveržė krepšio link, pelnė dvitaškį, kuris leido padidinti „vilkų“ deficitą iki dviženklio (67:78). Vėliau dar vieną dvitaškį pridėjo A.Bouteille (67:80). Per likusį laiką šeimininkams nepavyko sugrįžti į rungtynes ir vilniečiai galiausiai patyrė pirmąją sezono nesėkmę (69:80).