Pratęsimo pareikalavusiame Italijos Supertaurės taurės finale triumfavo „Emporio Armani“

2024 m. rugsėjo 23 d. 00:09
Vėlų sekmadienio vakarą Italijos Supertaurės finale susitiko 2 Eurolygos klubai – Bolonijos „Virtus“ priėmė svečius iš Milano „Emporio Armani“.
Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje Ettores Messina'os auklėtiniai triumfavo rezultatu 98:96 (17:26, 19:21, 28:22, 20:15, 14:12).
Čempionišką komandą į priekį vedė 20 taškų surinkęs Joshas Nebo. Buvusiam žalgiriečiui puikiai talkino po 18 įmetę Nikola Mirotičius bei Leandro Balmaro, dar 16 pridėjo Nenadas Dimitrijevičius, 11 – Zachas LeDay'us, 10 – Shavonas Shieldsas.
Bolonijos ekipoje rezultatyviausias su 18 taškų buvo Achille Polonara, 17 pelnė Tornike Shengelia, 14 – Willas Clyburnas, po 11 – Mattas Morganas ir Rayjonas Tuckeris.
Turnyro naudingiausiu žaidėju tapo „Emporio Armani“ narys N.Dimitrijevičius, kuris per 2 rungtynes vidutiniškai rinko po 15 taškų ir 3,5 rezultatyvaus perdavimo.
Šalies taurę madų sostinės klubas susigrąžino po 3 metų pertraukos, per kurią kiekvienais metais trojėjų nuskindavo „Virtus“.
Eurolygoje E.Messina'os kariauna pirmąjį mačą sužais spalio 3 d. išvykoje prieš Donato Motiejūno atstovaujamą „Monaco“. Tuo tarpu Bolonijos komanda į aikštelę Senojo žemyno pirmenybėse žengs dieną vėliau ir namuose susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“.