Titulo vagystę „Žalgiris“ pradėjo sutriuškindamas Šiaulių ekipą

2024 m. rugsėjo 22 d. 18:53
Video
Sekmadienį prasidėjo antroji naujojo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezono diena, kurią atidarė rungtynės tarp šeimininkų „Casino Admiral – Šiaulių“ (0/1) ir prarastą titulą susigrąžinti siekiančio Kauno „Žalgirio“ (1/0).
Daugiau nuotraukų (17)
Antrojoje mačo dalyje raumenis parodę Andrea Trinchieri auklėtiniai į laikinąją sostinę grįžta su pergalingu rezultatu 93:61 (17:19, 23:15, 28:16, 23:13).
Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė lygiai ir niekuo per daug neišsiskyrė, bet antrąjį kėlinį dėka lietuvių pelnytų taškų laimėjo 23:15 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 6 taškų persvarą.
Iš rūbinės Kauno klubas grįžo itin motyvuotas – kėlinį laimėjo 28:16 ir anksčiau laiko sutvarkė visus formalumus. Per paskutines 10 min. svečiai prie savo pranašumo pridėjo dar 10 taškų.
Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 14 taškų surinkę Deividas Sirvydis ir Ignas Brazdeikis, dar po 11 pridėjo Laurynas Birutis bei Lukas Lekavičius. 9 pelnė Sylvainas Francisco.
Šiaulių ekipoje rezultatyviausias su 14 taškų buvo Saulius Kulvietis, 13 pelnė Gerry Blakesas, 8 – Mindaugas Kupšas ir Marius Valinskas.
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ bus sužaistos dar vienerios rungtynes – Vilniaus „Wolves Twinsbet“ namuose priims Jonavos „CBet“ krepšininkus.
Sekantį mačą stipriausiose Lietuvos krepšinio pirmenybėse Šiaulių miesto komanda žais rugsėjo 29 d. Telšiuose prieš Mažeikių „M Basket-Delamode“, o „Žalgiris“ rugsėjo 25 d. vyks į „CBet“ tvirtovę. Eurolygoje kauniečiai startuos spalio 3 d., kai priims atskrendančios „Barcelona“ iššūkį.