Vos neprisižaidė: L. Eglinskas ir „Breakers“ galiausiai sėkmingai pradėjo sezoną Australijoje

2024 m. rugsėjo 21 d. 14:37
Video
Australijos pirmenybėse „New Zealand Breakers“ (1/0) ekipa, kurioje vyriausiojo trenerio asistentu darbuojasi Laimonas Eglinskas, šventė pirmąją sezono pergalę.
Lietuvio klubas vos neprižaidė, bet galiausiai 91:87 (24:19, 27:15, 21:18, 35:19) įveikė Brisbano „Bullets“ (0/1) krepšininkus.
Likus 2,5 minutės iki mačo pabaigos „Breakers“ turėjo dviženklį pranašumą 81:70, tačiau po to galingu spurtu 8:17 atsakė „Bullets“ ir likus 10 sekundžių iki mačo pabaigos sumažino lietuvio klubo pranašumą iki 2 taškelių (89:87).
Tiesa, po to „Bullets“ nesugebėjo perimti kamuolio, prasižengė prieš 2022–2023 m. sezone Vilerbano ASVEL gynėją Parkerį Jacksoną-Cartwrightą, kuris sumetė abu baudos metimus ir įtvirtino „Breakers“ pergalę (91:87).
Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Samas Mennenga, kuris per 29,5 minutės pelnė 22 taškus (7/12 dvit., 2/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir sukaupė 16 naudingumo balų.
Naudingiau už S.Mennenga žaidė tik prieš tai minėtas P.Jacksonas-Cartwrightas, kuris mačą baigė su galingu dvigubu dubliu – 20 taškų (6/11 dvit., 0/3 trit., 8/10 baud.) ir 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas taip pat sukaupė 23 naudingumo balus.
„Bullets“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Keandre Cookas, kuris per 29,5 minutės ant parketo sumetė 25 taškus (3/8 dvit., 5/9 trit., 4/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir mačą baigė su 23 naudingumo balais.
Kitą mačą „Breakers“ žais prieš Melburno „Phoenix“ ekipą rugsėjo 29 d.
„Breakers“: S.Menenenga 22, P.Jacksonas-Cartwrightas 20 (11 rez. perd.), Mojave Kingas 12 (3/5 dvit., 2/2 trit.), Matthew Mooney 10 (2/4 dvit., 2/4 trit., 3 atk. kam., 3 rez. perd.).
„Bullets“: K.Cookas 25, Casey Pratheris 11, Tohi Smithas-Milneris 10, Tyrellas Harrisonas 9, Dengas Adelas 8.