Ispanijos Supertaurės pusfinalio „El Classico“ – Argentinos maestro tempiamo „Real“ pergalė

2024 m. rugsėjo 21 d. 23:17
Video
Ispanijos Supertaurės pusfinalyje, kur vyko „El Classico“ mūšis tarp Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipų, pergalę šventė karališkasis klubas.
Chuso Mateo auklėtiniai 89:83 (20:18, 21:24, 26:19, 22:22) šventė pergalę prieš savo amžinus varžovus.
Lemiamu metu „Real“ į priekį patraukė lyderių duetas Facundo Campazzo ir Walteris Tavaresas, kurie prasidėjus paskutinei minutei sumetė taškus (84:80), į kuriuos po to atsakė Janas Vesely (84:82).
Tiesa, po to dvi baudas sumetė Ispanijos krepšinio legenda Sergio Llullas (86:82), kuris galiausiai uždarė rungtynes, kadangi per likusį laiką katalonai išsigelbėti nesugebėjo.
„Real“ gretose įspūdingai žaidė argentiniečių meistras Facundo Campazzo – gynėjas per 28 minutes aikštelėje varžovams atseikėjo 18 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit., 7/8 baud.), pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir mačą baigė su 33 naudingumo balais.
Jam puikiai talkino Mario Hezonja, pridėjęs 12, po 11 sumetė Džananas Musa (4/7 dvit., 0/6 trit., 3/3 baud., 5 atk. kam.) ir Walteris Tavaresas (5/6 baud., 1/2 baud., 6 atk. kam., 17 naud. bal.).
Katalonų gretose spindėjo Jabari Parkeris. Amerikietis per beveik 28 minutes ant parketo pasižymėjo 17 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir pridėjo 5 atkovotus kamuolius.
Finale „Real“ susitiks su Mursijos UCAM ir Malagos „Unicaja“ poros nugalėtoja.
„Real“: Facundo Campazzo 18 (6 rez. perd., 5 atk. kam., 7 išpr. praž., 33 naud. bal.), Mario Hezonja 12 (1/3 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud., 5 atk. kam.), Walteris Tavaresas (6 atk. kam., 17 naud. bal.) ir Džananas Musa po 11, Alberto Abalde 10 (1/3 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), Serge‘as Ibaka 8 (2/5 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud., 5 atk. kam.).
„Barcelona“: Jabari Parkeris 17 (5 atk. kam.), Dario Brizuela 14 (1/3 dvit., 4/8 trit.), Kevinas Punteris 9 (3/5 dvit., 1/2 trit.), Tomašas Satoransky 8 (1/4 dvit., 2/5 trit., 3 atk. kam., 2 rez. perd.), Nicolasas Laprovittola (1/4 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud., 8 rez. perd., 3 atk. kam.), Justinas Andersonas (2/4 dvit., 1/1 trit., 5 atk. kam.) ir Janas Vesely (3/7 dvit., 1/2 baud., 3 rez. perd.) po 7.