Prancūzijos pirmenybių starte pergalingas metimas paskandino „Monaco“ su D. Motiejūnu

2024 m. rugsėjo 20 d. 23:07
Penktadienį prasidėjo 2024–2025 m. Prancūzijos aukščiausios krepšinio lygos „LNB Pro A“ sezonas, kurį atidarė rungtynės tarp „Saint-Quentin“ ir čempionės titulą ginančios bei Donato Motiejūno atstovaujamos „Monaco“ komandos.
Didžiąją susitikimo dalį atsilikęs "Monaco" paskutinėmis sekundėmis bandė išplėsti pratęsimą, bet krito nuo pergalingo dvitaškio ir pralaimėjo 66:68 (14:17, 15:21, 15:20, 22:10)
Geriau rungtynes pradėjęs Eurolygos klubas po 7 min. pirmavo 14:12, bet nuo tada sumažino apsukas, o šeimininkai vis tolo nuo jų ir po trijų kėlinių turėjo 14 taškų persvarą – 58:44.
Tačiau "Monaco" paskutiniajame ketvirtyje parodė klasę, sugebėjo grįžti į mačą ir likus 10 sek. net išlygino rezultatą, bet neatsilaikė nuo pergalingo "Saint-Quentin" komandos metimo.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų surinkęs Jerome'as Robinsonas, po 11 įmetė Giovanas Oniangue'as ir Loicas Schwartzas.
Saša Obradovičiaus kariaunoje išsiskyrė 15 taškų pelnęs Elie Okobo, 12 pridėjęs Georgiosas Papagiannis. D.Motiejūnas, kartu su Matthew Strazeliu, įmetė po 8.
„Monaco“ savo kovas Eurolygoje pradės spalio 3 d., kai namuose priims Milano „Emporio Armani“ krepšininkus.