Pasaulio čempionai vokiečiai olimpiadoje palaidojo G. Antetokounmpo ir Graikijos svajonę

2024 m. rugpjūčio 6 d. 15:09
Paryžiaus olimpiados krepšinio turnyro ketvirtfinalio rungtynėse antradienį Vokietijos rinktinė 76:63 (11:21, 25:15, 23:16, 17:11) sugebėjo palaužti Graikijos krepšininkų pasipriešinimą ir iškopė į pusfinalį, kur susitiks su Prancūzijos ir Kanados poros laimėtojais.
Daugiau nuotraukų (15)
Nors graikai, vedami Giannis Antetokounmpo mačą pradėjo geriau ir pirmavo dviženkle persvara 21:11, po kurio laiko pasaulio čempionai vokiečiai pasivijo varžovus 33:32, o po to ir persvėrė rezultatą 59:52.
Lemiamame ketvirtyje Vokietija laikė saugų atstumą nuo varžovų: 36-ąją minutę jie pirmavo 67:57.
Vokiečiai graikus eliminavo ir Europos čempionato ketvirtfinalyje 2022 m., kuriame vėliau iškovojo bronzą.
Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Franzas Wagneris. Puolėjas per 37 minutes sumetė 18 taškų (7/11 dvit., 1/6 trit., 1/2 baud.), atsikovojo 3 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.
Graikijos rinktinėje tradiciškai ryškiausias buvo Giannis Antetokounmpo. NBA žvaigždė per 34 minutes pelnė 22 taškus (9/12 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atsikovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.
Vokietija: Franzas Wagneris 18, Dennisas Schroderis 13 (8 rez. perd.), Johannesas Thiemannas 10 (6 atk. kam.), Isaacas Bonga 9 (3/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Moritzas Wagneris 8 (5 atk. kam.).
Graikija: Giannis Antetokounmpo 22, Thomasas Walkupas 12 (2/5 tritaškiai), Kostas Papanikolaou 10 (8 atk. kam.), Vasilis Toliopoulos 7.