Įspūdingai žaidę ir NBA dueto tempiami vokiečiai išrašė skaudų pralaimėjimą prancūzams

2024 m. rugpjūčio 2 d. 22:12
Planetos čempionų Vokietijos vyrų krepšinio rinktinė (3/0) visą mačą įtikinamai pirmavo ir galiausiai nugalėjo Prancūzijos (2/1) krepšininkus ir B grupėje užsitikrino pirmąją vietą.
Daugiau nuotraukų (24)
Gordono Herberto auklėtiniai 85:71 (24:18, 24:9, 21:19, 16:25) nugalėjo prancūzus ir B grupėje užėmė pirmąją vietą, o prancūzai liko antri.
Vokietijos rinktinės gretose siautę NBA duetas – Dennisas Schroderis ir Franzas Wagneris. „Brooklyn Nets“ pastarąjį sezoną žaidęs D.Schroderis per 33 minutes aikštelėje pelnė 26 taškus (6/10 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, 4 sykius suklydo ir sukaupė 29 naudingumo balus.
26 taškus (6/10 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.) prancūzams atseikėjo ir „Orlando Magic“ talentas F.Wagneris. Krepšininkas taip pat pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir užfiksavo 26 efektyvumo balų pasirodymą.
Vokiečiams pavyko pristabdyti prancūzų žvaigždę Victorą Wembanyamą. Puolėjas per 28 minutes buvo rezultatyviausias savo šalies rinktinės žaidėjas, bet Wembis pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir mačą baigė su 21 naudingumo balu. Tai buvo nerezultatyviausios ir mažiausiai naudingos universaliojo Prancūzijos talento rungtynės olimpinio krepšinio turnyre.
Pirmoje mačo dalyje – vokiečių dominavimas. Franzo Wagnerio ir Denniso Schroderio tempiama Vokietijos rinktinė pirmajame ketvirtyje žaidė taškas į tašką (24:18), tačiau planetos čempionai tikrąjį savo veidą parodė antrajame ketvirtyje.
Minėtų lyderių įkvėpti vokiečiai antrąjį kėlinį laimėjo net 24:9 ir į ilgąją pertrauką ėjo nutildydami Lilyje susirinkusius vietinius sirgalius ir pirmaudami triuškinamu rezultatu (48:27).
Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – prancūzams niekaip nepavyko pralaužti vokiečių gynybos, o pasaulio čempionai patys kūrėsi lengvas ir gražias progas, kurios po trijų kėlinių leido jiems pirmauti daugiau nei įtikinamu skirtumu (69:46).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje Vincento Collet treniruojami prancūzai surengė atkarpą 0:8 ir sumažino vokiečių pranašumą (69:57), bet vokiečiai atlaikė aikštelės šeimininkų šturmą ir galiausiai šventė pergalę (85:71).
Vokietijos rinktinė: Dennisas Schroderis ir Franzas Wagneris po 26, Moritzas Wagneris 8 (2/5 dvit., 4/4 baud.), Isaacas Bonga 7 (0/1 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud., 4 atk. kam.).
Prancūzijos rinktinė: Victoras Wembanyama 14 (12 atk. kam., 21 naud. bal.), Isaia Cordinier (4/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.) ir Evanas Fournier (0/2 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.) po 10, Nicolas Batumas (1/3 dvit., 2/3 trit., 3 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele (3/4 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.) po 8.