Vokietija pateko į olimpiados ketvirtfinalį

2024 m. liepos 30 d. 22:29
Olimpiados krepšinio turnyro B grupės mače Vokietijos rinktinė iškovojo antrąją pergalę, rezultatu 86:73 (22:10, 18:30, 20:11, 26:22) nugalėjusi laimėjimų badą jaučiančią Braziliją. Šioje grupėje tiek prancūzai, tiek vokiečiai jau užsitikrino vietą kitame etape – paskutiniajame ture šios ekipos susikaus dėl pirmosios vietos.
Daugiau nuotraukų (5)
Dėl vienintelės pergalės grupėje trečiame ture susigrums japonai ir brazilais.
Vokietija mačo pradžioje susikrovė 12 taškų persvarą, bet antrame kėlinyje sėkmė lydėjo brazilus, kurie ketvirtį laimėjo 30:18. Ilsėtis ekipos išėjo esant lygiam rezultatui 40:40. Po pertraukos vokiečiai pabėgo ir ramiai laimėjo.
Brazilija: Yago dos Santosas 18 (8 rez. perd., 5 kld., 22 naud. bal.), Vitoras Benite 17 (3/6 tritaškiai), Lucasas Diasas 9 (5 atk. kam.), Gui Santosas 8 (5 atk. kam.).
Vokietija: Dennisas Schroderis 20 (4/9 tritaškiai, 22 naud. bal.), Franzas Wagneris 17 (0/6 tritaškiai), Isaacas Bonga 15 (3/4 tritaškiai), Andreasas Obstas 14 (3/8 tritaškiai), Moritzas Wagneris 8 (6 atk. kam.).

Brazilai turnyrą pradėjo nesėkme 66:78 prieš prancūzus, o vokiečiai be problemų 97:77 susitvarkė su japonais.
Šis mačas abiem komandoms itin svarbus – Gordono Herberto auklėtiniai pergalės atveju užsitikrintų vietą ketvirtfinalyje. Tuo tarpu brazilai nesėkmės atveju galėtų tik svajoti apie trečiąją vietą.
B grupėje antradienį vienerios rungtynės jau įvyko, jose prancūzai po pratęsimo 94:90 palaužė Japoniją.