Prasčiausias asmenines vasaros lygos rungtynes sužaidęs M. Buzelis vis tiek šventė pergalę

2024 m. liepos 20 d. 08:47
Matas Buzelis NBA vasaros lygoje pelnė 11 taškų, tačiau sužaidė asmeniškai prasčiausias rungtynes.
Lietuvio atstovaujamas „Chicago Bulls“ (2/2) klubas 103:99 (24:17, 34:25, 18:26, 20:28, 7:3) po pratęsimo palaužė „ Atlanta Hawks“ (0/4).
Puolėjas pasižymėjo itin prastu pataikymu. M.Buzelis per 27 minutes surinko 11 taškų (3/11 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus ir 5 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką ir 5 klaidas.
Tai buvo nerezultatyviausios Mato rungtynės vasaros lygoje.
Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė D. J. Stewardas, kuris per 32 minutes surinko 37 taškus (3/5 dvit., 8/14 trit., 7/7 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.
Čikagos klubui liko sužaisti vienerias rungtynes prieš „Los Angeles Lakers“ ekipą.
„Bulls“: D.J. Stewardas 37, Julianas Phillipsas 21, Adama Sanogo 17.
„Hawks“: Keatonas Wallace'as 22, Jordanas Bowdenas 18, Dylanas Windleris 17.