Graikijos krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje sutalžė slovėnus ir L. Dončičių

2024 m. liepos 6 d. 19:31
Graikijoje vykstančioje atrankoje į olimpines žaidynes, turnyro šeimininkai, Graikijos krepšininkai 96:68 (32:14, 15:19, 19:17, 30:18) nepasigailėjo Slovėnijos ir Luka Dončičiaus.
Daugiau nuotraukų (6)
Triuškinimą graikai pradėjo jau pirmajame kėlinyje. Šeimininkai pelnė pirmuosius 13 rungtynių taškų ir jau per kelias minutes susikūrė dviženklį pranašumą.
Užtikrintai visų rungtynių metu pirmavę Graikijos krepšininkai apsukų nemažino ir galiausiai iškovojo pergalę 28 taškų skirtumu.
Nugalėtojus į pergalę vedė Thomas Walkupas. Natūralizuotas amerikietis pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.
Graikijos lyderis Giannis Antetokounmpo per 20 minučių pasižymėjo 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 12 naudingumo balų ir didžiausiu +/– rodikliu +31.
Slovėnų žvaigždė L.Dončičius per 34 minutes surinko 21 tašką (2/5 dvit., 5/9 trit., 2/6 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, net 10 klaidų ir 13 naudingumo balų.
Naudingiau už jį Slovėnijos rinktinėje rungtyniavo Joshas Nebo. Natūralizuotas amerikietis pelnė 17 taškų (8/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.
Graikija: Thomas Walkupas 19, Vasileios Tollopoulos 17, Giannis Antetokounmpo 13.
Slovėnija: Luka Dončičius 21, Joshas Nebo 17, Gregoras Hrovatas 9.
Atrankos finale graikai susidurs su Dominikos Respublikos ir Kroatijos poros nugalėtojais.