Po pralaimėjimo NBA finale – L. Dončičiaus kalbos apie teisėjų darbą

2024 m. birželio 13 d. 08:25
Video
Luka Dončičius po trečiojo iš eilės pralaimėjimo NBA finale metė akmenį į teisėjų daržą.
„Dallas Mavericks“ 99:106 trečiąkart paeiliui krito prieš „Boston Celtics“, o po mačo Dalaso klubo žvaigždė L.Dončičius pasisakė apie teisėjų darbą.
Slovėnas likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki mačo pabaigos gavo šeštąją pražangą ir galiausiai nebaigė rungtynių bei negalėjo padėti savo komandai kovoti dėl pergalės.
Tuo metu, kai Luka gavo paskutinę pražangą, „Mavericks“ atsilikinėjo vos trimis taškeliais (90:93).
„Aš nežinau... mes negalėjome žaisti fiziškai, – apie teisėjų darbą kalbėjo L.Dončičius. – Aš nenoriu nieko sakyti, bet nežinau... 6 pražangos NBA finale... žmogau... vyrukai, būkite geresni už tai.“
Lemiamas pražangas Slovėnijos krepšinio žvaigždė užsidirbo per 30 sekundžių. Pats krepšininkas pripažino, kad neprisimena, jog per tokį trumpą laiką susirinko šešias nuobaudas.
„To niekada nebuvau išgyvenęs, neprisimenu“, – sakė krepšininkas.
Lemiamame kėlinyje „Mavericks“ kilo į šturmą ir surengė atkarpą 20:2, tačiau galiausiai ir tokio galingo spurto Teksaso valstijos ekipai neužteko pergalei.
„Mes tiesiog žaidėme greitai ir gerai gynėmės. Veržėmės, metėme į krepšį ir tokiu būdu grįžome į mačą“, – sakė L.Dončičius.
Ketvirtosios serijos rungtynės Lietuvos laiku įvyks naktį iš penktadienio į šeštadienį nuo 03:30 val.