„Partizan“ komandai nespėjus laiku sugrįžti į nutrauktas rungtynes, „Crvena zvezda“ pripažinti Serbijos čempionais

2024 m. birželio 5 d. 22:52
Atnaujinta
Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ trečiadienį iškovojo Serbijos krepšinio lygos trofėjų ir džiaugėsi trečiuoju sezono stiliumi, bet tai padarė techninio laimėjimo dėka, kuris gautas dėl sunkiai paaiškinimo chaoso, vykusio šalia aikštelės.
Pirmąjį mačą laimėjusi Belgrado „Crvena zvezda“ ekipa trečiadienį stojo į antrąjį finalo mūšį prieš Belgrado „Partizan“ klubą.
Vis dėlto mačas buvo nutrauktas trečiajame kėlinyje – „Partizan“ sirgaliai ėmė įžeidinėti „Crvena zvezda“ vadovą bei jo šeimą, pradėjo skrieti įvairūs daiktai į svečių ekipos atsarginių žaidėjų suolą.
Tokiu elgesiu nepasitenkinusi „Crvena zvezda“ ekipa kartu su R.Giedraičiu priešakyje nukulniavo drabužinės link.
Kiek vėliau jų pavyzdžiu pasekė ir rungtynių teisėjai.
Rungtynės buvo nutrauktos rezultatui esant 57:45 (pirmavo „Partizan“). Trečiajame kėlinyje buvo sužaistos vos kelios minutės.
Pasak Serbijos žiniasklaidos, buvo susitarta rungtynes nukelti į kitą dieną, kaip buvo padaryta 2013 metų Serbijos taurės varžybos.
Tačiau „Crvena zvezda“ žaidėjams po ilgesnio laiko sugrįžus apšilinėti buvo nuspręsta pratęsti rungtynes.
Skelbiama, kad daugelis „Partizan“ žaidėjų jau buvo palikę areną, o vienas jų žaidėjų Jaleenas Smithas buvo užfiksuotas pasikeitęs žaidybinę aprangą besikalbantis su varžovų žaidėjais.
„Partizan“ ekipa nesugebėjo per 15 minučių pasirodyti ant parketo ir komandai buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20.
Tuo pačiu tai reiškė, jog „Crvena zvezda“ krepšininkai laimėjo seriją 2:0 ir iškovojo trečiąjį šio sezono trofėjų.