„Crvena zvezda“ su R. Giedraičiu sėkmingai pradėjo žygį trečiojo titulo link

2024 m. birželio 3 d. 23:58
Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ sėkmingai pradėjo žygį trečiojo titulo link.
Serbijos lygos finale lietuvio atstovaujama ekipa namuose 89:88 (31:24, 20:28, 26:21, 12:15) palaužė Belgrado „Partizan“ klubą.
Serijoje iki 2 pergalių „Crvena zvezda“ pirmauja 1:0.
Prasidėjus paskutinei minutei po Luka Mitrovičiaus tikslaus baudos metimo R.Giedraičio atstovaujama ekipa įgijo minimalią persvarą – 88:87.
„Partizan“ lyderis Aleka Avramovičius nepataikė tolimo metimo, o L.Mitrovičius dar kartą pataikęs baudos metimą padvigubino savo ekipos pranašumą.
Svečiams bandant išsimesti kamuolį Zachas LeDay‘us išprovokavo pražangą, už ką metė baudos metimą, o šis tikslą pasiekė. Visgi lemiamos atakos metu Z.LeDay‘us nepataikė dvitaškio ir „Crvena zvezda“ iškovojo pergalę.
R.Giedraitis nugalėtojams per 21 minutę surinko 12 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit.), 5 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 12 naudingumo balų.
„Crvena zvezda“: Dejanas Davidovacas 23, Yago Dos Santosas 18, Luka Mitrovičius ir Rokas Giedraitis po 12.
„Partizan“: Aleksa Avramovičius 20 Danilo Andžusičius 17, Jaleenas Smithas 14.
Šį sezoną „Crvena zvezda“ jau iškovojo du trofėjus – Koračo taurę bei Adrijos lygą. Abejuose finaluose lietuvio atstovaujamas klubas įveikė „Partizan“ ekipą.