Užtikrintą pergalę šventusi „Pacers“ ekipa išplėšė lemiamas konferencijos pusfinalio serijos rungtynes

2024 m. gegužės 18 d. 08:21
Video
„Indiana Pacers“ krepšininkai ir vėl šventė pergalę savo žiūrovų akivaizdoje bei išplėšė lemiamas Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes.
„Pacers“ šeštose serijos rungtynėse namuose 116:103 (29:30, 32:21, 27:24, 28:28) įveikė „New York Knicks“ ekipą.
Serijoje iki 4 pergalių rezultatas lygus 3:3.
Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos naktį iš sekmadienio į pirmadienį Niujorke. Įdomu, jog visas rungtynes kol kas laimėjo tik namų komandos.
Serijos nugalėtojai susitiks su „Boston Celtics“ ekipa, kuri pusfinalyje 4:1 įveikė „Cleveland Cavaliers“ krepšininkus.
Rungtynes Indianapolio klubas kontroliuoti pradėjo antrajame kėlinyje. Atsiliekant 44:46 šeimininkai surengė atkarpą 17:3, kuri leido ilgąją pertrauką pasitikti su dviženkliu pranašumu.
Galutinį tašką „Pacers“ padėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje. 8 taškus be atsako pelnę Indianapolio krepšininkai įgijo 23 taškų pranašumą (102:79), kuris tapo per didelis svečiams.
Nugalėtojus į pergalę vedė Pascalis Siakamas, kuris pelnė 25 taškus (11/19 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
Puikiai Niujorko ekipos gretose atrodė Jalenas Brunsonas, kuris surinko 31 tašką (8/18 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud.), 1 atkovotą kamuolį ir 5 rezultatyvius perdavimus.
„Pacers“: Pascalis Siakamas 25, Mylesas Turneris 17, Tyrese'as Haliburtonas, Andrew Nembhardas ir T.J. McConnellis po 15.
„Knicks“: Jalenas Brunsonas 31, Milesas McBride'as 20, Donte DiVincenzo 17.