K. Durantą „suvalgęs“ A. Edwardsas prirėmė prie sienos nė karto nepirmavusią „Suns“ ekipą

Anthony Edwardso vedama „Minnesota Timberwolve“ ekipa trečią kartą iš eilės įveikė „Phoenix Suns“ žvaigždyną ir priartėjo prie antrojo atkrintamųjų etapo.

Anthony Edwardsas <br> SPO/Scanpix nuotr.

Apr 27, 2024, 8:46 AM, atnaujinta Apr 27, 2024, 8:54 AM

„Timberwolves“ Finikse 126:109 (34:32, 25:21, 36:20, 31:36) susitvarkė su Kevino Duranto, Devino Bookerio ir Bradley Bealo tempiama „Suns“ ekipa. Minesotos krepšininkai šioje serijoje išsiveržė į priekį 3:0 ir prirėmė „Suns“ atstovus prie sienos.

Primename, kad NBA atkrintamosiose yra kovojama iki keturių pergalių. Ketvirtosios serijos rungtynės Lietuvos laiku įvyks pirmadienio naktį (04:30 val.).

Įdomu, kad „Timberwolves“ pirmąkart klubo istorijoje atkrintamųjų etape išsiveržė į priekį rezultatu (3:0).

„Timberwolves“ ekipoje ryškiausiai spindėjo Anthony Edwardsas. Minesotos ekipos gynėjas per 43 minutes aikštelėje į varžovų krepšį sukratė 36 taškus (11/18 dvit., 1/5 trit., 11/11 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje A.Edwardsas vienas prieš vieną apžaidė K.Durantą ir įkrovė kamuolį į krepšį per NBA žvaigždę.

„Suns“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo geras B.Bealo žaidimas. Gynėjas per 43 minutes sumetė 28 taškus (4/8 dvit., 6/11 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 atkovotus kamuolius ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu, kad šiose rungtynėse „Suns“ ekipa nė karto nepirmavo.

Pirmoje mačo dalyje „Timberwolves“ pirmavo nedideliu skirtumu ir diktavo madas aikštelėje. Finikse svečiavęsi Minesotos krepšininkai tik antrojo kėlinio pabaigoje kiek didesniu skirtumu išsiveržė į priekį ir į ilgąją pertrauką ėjo pirmaudami 6 taškais (59:53).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Timberwolves“ susikrovė dviženklį pranašumą (63:53), kuris ketvirčio pabaigoje tapo triuškinamu (95:73).

Lemiamas kėlinys tebuvo formalumas, kurį sutvarkė A.Edwardsas ir „Timberwolves“ ekipa (126:109).

A.Edwardsui geriausiai talkino prancūzas Rudy Gobertas. Centras per 38,5 minutės pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 7/8 baud.) ir sugriebė 14 atkovotų kamuolių.

„Suns“ gretose B.Bealui geriausiai padėjo K.Durantas, kuris per 42 minutes sumetė 25 taškus (7/13 dvit., 1/5 trit., 8/9 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

„Suns“: Bradley Bealas 28, Kevinas Durantas 25, Devinas Bookeris 23 (7/12 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud., 8 rez. perd.), Ericas Gordonas 11 (0/4 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud., 3 rez. perd.), Drew Eubanksas 9 (3/3 dvit., 3/3 baud.), Joshas Okogie 8 (1/1 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 36, Rudy Gobertas 19, Karlas-Anthony Townsas 18 (4/11 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud., 13 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 16 (4/10 trit., 4/4 baud., 5 rez. perd.), Mike‘as Conley 15 (3/4 dvit., 3/7 trit., 7 rez. perd., 4 atk. kam.), Nazas Reidas 13 (3/5 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.).