Laiką atgal atsukusio T. Delininkaičio šou priartino „Jurbarką-Karį“ prie NKL titulo

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ namuose iškovojo antrąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) finale ir dėjo tvirtą žingsnį link pirmenybių titulo. Prie antrosios jurbarkiečių pergalės vėl itin svariai prisidėjo 41-erių veteranas Tomas Delininkaitis.

Mindaugas Lukauskis (kairėje) ir Tomas Delininkaitis (dešinėje)<br>J.Mockaus nuotr.

Apr 25, 2024, 8:04 PM, atnaujinta Apr 25, 2024, 8:15 PM

Trečiajame finalo mače Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ namuose 93:76 (22:14, 27:23, 24:18, 20:21) įveikė Arimanto Mikaločiaus treniruojamą Kretingos „Kretingą“ ir finalo serijoje iki 3 pergalių į priekį išsiveržė rezultatu (2:1).

Tai buvo pirmoji „Kretingos“ nesėkmė išvykoje, iki šiol Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai svečiuose buvo triumfavę visus 8 kartus. Savo tvirtovėje jų rezultatas yra 1/4.

„Jurbarką-Karį“ eilinį kartą į pergalę tempė neįtikėtinas T.Delininkaitis.

41-erių gynėjas per 27 minutes aikštelėje sumetė 24 taškus (3/4 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud.), išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir sukaupė 27 naudingumo balus.

44-erių Mindaugas Lukauskis prie „Jurbarko-Kario“ pergalės prisidėjo 13 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.) ir 4 atkovotais kamuoliais.

„Kretingos“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Mindaugo Stašio pasirodymas. Gynėjas per 27,5 minutės pelnė 20 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Prasidėjus rungtynėms šeimininkai diktavo žaidimo taisykles ir ištiksėjus 6 mačo minutėms susikrovė dviženklę persvarą (16:4).

Nors svečiams pavyko nukirpti turėtą deficitą iki 5 taškų (22:27), jurbarkiečiai susigrąžino dvikovos kontrolę ir surengę 9:0 atkarpą dar labiau atitrūko trečiojo ketvirčio pradžioje – 54:37.

Po ilgosios pertraukos gazo pedalo neatleidę ir tritaškiais bei baudų metimais taškus rinkę „Jurbarko-Kario“ krepšininkai pradėjo triuškinti varžovus ir dėjo labai tvirtą žingsnį pergalės link – 73:55.

Lemiamame ketvirtyje pranašumo nebeiššvaistęs „Jurbarkas–Karys“ šventė užtikrintą pergalę.

Finalo seriją „Jurbarkas-Karys“ galės uždaryti sekmadienį, kuomet nuo 18:00 val. ketvirtajame mače Kretingoje susidurs su A.Mikaločiumi ir jo ekipa.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 24, Aidas Kavaliauskas 14 (1/4 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis ir Ignas Juškevičius (6/9 dvit., 1/1 baud., 12 atk. kam., 4 per. kam., 27 naud. bal.) po 13, Vytautas Šarakauskas 10 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 19 naud. bal.).

Kretinga“: Mindaugas Stašys 20, Mantas Ruikis 15 (5/9 dvit., 1/9 trit., 2/3 baud., 5 atk. kam., 3 perk. Kam.), Edgaras Danys 13 (4/6 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud., 3 rez. perd., 3 per. kam.), Nojus Pabrieža 10 (2/3 dvit., 6/6 baud., 15 naud. bal.) ir Rytis Zabita 9 (3/4 dvit., 3/4 baud., 7 atk. kam., 17 naud. bal.).