Sezono mačą sužaidusi L. Juškaitė Italijos pirmenybių atkrintamųjų pradžioje padėjo įveikti moterų Eurolygos klubą

Sezono pasirodymą surengusi ir fenomenaliai žaidusi Laura Juškaitė išvykoje itin svariai prisidėjo prie Ragūzos „Virtus Eirene“ pergalės prieš moterų Eurolygoje šį sezoną rungtyniavusią Bolonijos „Virtus“ ekipą.

Laura Juškaitė<br> Legabasket.it nuotr.

Apr 24, 2024, 11:34 PM, atnaujinta Apr 24, 2024, 11:55 PM

Išvykoje žaidusi „Virtus Eirene“ po dramatiškos kovos 77:75 (19:15, 12:26, 20:10, 26:24) ketvirtfinalio starte įveikė Bolonijos krepšininkes.

Ketvirtfinalio serijoje lietuvės klubas išsiveržė į priekį (1/0). Serijoje yra kovojama iki 2 pergalių, o atsakomąjį mačą dėl patekimo tarp keturių geriausių Italijos pirmenybių komandų L.Juškaitės klubas žais sekmadienį.

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinės puolėja L.Juškaitė per 33 minutes aikštelėje pelnė 26 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė 4 kamuolius, 3 kartus suklydo ir sukaupė 27 naudingumo balus.

Prieš tai rezultatyviausiame mače prieš San Džiovanio „Sesto“ ekipą Lietuvos rinktinės puolėja buvo įmetusi 24 taškus.

Šį sezoną L.Juškaitė aukščiausioje Italijos moterų krepšinio lygoje pelno po 12,2 taško (53 proc. dvit., 37 proc. trit., 78 proc. baud.), atkovoja po 5,2 kamuolio ir fiksuoja 13,4 naudingumo balo vidurkį.

L.Juškaitei geriausiai talkino Oderah Chidom. Krepšininkė per 37 minutes aikštelėje įmetė 17 taškų (6/9 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), sugriebė 8 atkovotus kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir taip pat užfiksavo 27 naudingumo balų pasirodymą.

Bolonijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Cecilia Zandalasini, kuri per 32 minutes sumetė 27 taškus (2/4 dvit., 6/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir susitikimą baigė su 35 naudingumo balais.