„Suns“ ekipai neatradus lyderio, „Timberwolves“ iškovojo antrąją pergalę

„Minnesota Timberwolves“ krepšininkai antrą kartą paeiliui įveikė „Phoenix Suns“ ekipą. Chriso Fincho auklėtiniai namuose šventė pergalę rezultatu 105:93 (24:21, 26:30, 28:20, 27:22).

„Suns“ ekipai neatradus lyderio, „Timberwolves“ iškovojo antrąją pergalę<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 24, 2024, 7:34 AM

Serijoje iki 4 pergalių Mineapolio klubas pirmauja 2:0.

„Timberwolves“ kontroliuoti rungtynes pradėjo antroje trečiojo kėlinio pusėje. Atsiliekant 60:63 šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako ir pradėjo kontroliuoti rungtynes.

„Suns“ stengėsi nepaleisti varžovų į priekį, tačiau ketvirtajame kėlinyje 82:76 pirmaudami „Timberwolves“ krepšininkai surengė spurtą 11:0 ir taip žengė didelį žingsnį pergalės link.

Minesotos ekipą į priekį netikėtai vedė Jadenas McDanielsas, kuris pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu nei vienai „Suns“ žvaigždei – Kevinui Durantui, Devinui Bookeriui ir Bradley Bealui nepavyko sužybėti.

Rezultatyviausiai iš šios trijulės pasirodė D.Bookeris, kuris surinko 20 taškų (5/7 dvit., 1/6 trit., 7/8 baud.), 3 atkovotus kamuolius 5 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas. Tiesa, „Suns“ lyderis rungtynių nebaigė dėl surinktų 6 asmeninių pražangų.

Reguliariajame sezone „Timberwolves“ finišavo trečioje Rytų konferencijos pozicijoje, „Suns“ – šeštoje. 3 ir 4 serijos rungtynės bus žaidžiamos Finikse.

„Timberwolves“: Jadenas McDanielsas 25, Rudy Gobert‘as ir Mike‘as Conley po 18.

„Suns“: Devinas Bookeris 20, Kevinas Durantas 18, Ericas Gordonas 15.